Inzake de kwalitatieve selectie werden alle inschrijvers geschikt bevonden.
De offertes werden door de Gemeenschappelijke Aankoopcentrale administratief nagezien. De offertes van alle inschrijvers werden regelmatig bevonden.
Bij het technische nazicht door de stedelijke bedrijfseenheid Stadsbeheer, bleek dat de offerte van ESE nv niet voldeed aan de technische vereisten van het bestek. Bijgevolg wordt deze offerte materieel onregelmatig bevonden.
De offerte van Traflux bvba voldeed aan alle gestelde technische vereisten.
Deze offerte werd vervolgens getoetst aan de gunningscriteria. De Gemeenschappelijke Aankoopcentrale beoordeelde het criterium "prijs", de stedelijke bedrijfseenheid Stadsbeheer evalueerde het criterium "kwaliteit" en de stedelijke bedrijfseenheid Stadsontwikkeling evalueerde het criterium "esthetische waarde". Er werd een gemotiveerd gunningsverslag opgemaakt dat integraal als bijlage bij dit besluit wordt toegevoegd. Hieruit blijken volgende scores:
Prijs | Kwaliteit (meerwaarde) | Esthetische waarde (meerwaarde) | Totaal | |
Traflux bvba | 30 | 14 | 1,67 | 45,67 |
De Gemeenschappelijke Aankoopcentrale stelt voor om de opdracht toe te wijzen aan de firma Traflux bvba, de enige regelmatige inschrijver.
In toepassing van artikel 25 van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten, dient de opdracht bij open offerteaanvraag te worden gegund aan de inschrijver met de economische voordeligste regelmatige offerte, rekening houdende met de gunningscriteria.
In toepassing van artikel 58 van het Koninklijk Besluit van 15 juli 2011, gaat de aanbestedende overheid over tot selectie van de kandidaten of inschrijvers in de mate dat de noodzakelijke inlichtingen en documenten aantonen dat ze cumulatief voldoen aan:
In toepassing van artikel 21 en 99§1 van het Koninklijk Besluit van 15 juli 2011, onderwerpt de aanbestedende overheid de ingediende offertes aan een prijsonderzoek. Als de aanbestedende overheid bij het prijsonderzoek vaststelt dat in een offerte een prijs wordt geboden die abnormaal laag of abnormaal hoog lijkt in verhouding tot de te uit te voeren prestaties en alvorens die offerte om die reden te weren, verzoekt ze de inschrijver in kwestie per aangetekende brief om de nodige schriftelijke verantwoording over de samenstelling van de prijs in kwestie te verstrekken binnen een termijn van twaalf kalenderdagen, tenzij de uitnodiging een langere termijn bepaalt.
Fase | Bestuursorgaan | Datum | Jaarnummer |
GAC/2016/3788. Bestek en procedure. Goedkeuring | college | 24 maart 2017 | 01790 |
Voor het afsluiten van een raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen, vervangen en verwijderen van openbare afvalbakken werd open offerteaanvraag met Europese bekendmaking GAC/2016/3788 uitgeschreven. Op 16 mei 2017 dienden de volgende firma’s een offerte in:
Artikel 57 § 3, 4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.
Het college keurt de gunning goed voor het sluiten van een raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen, vervangen en verwijderen van openbare afvalbakken op basis van bestek GAC/2016/3788, aan Traflux bvba, Europark 1003, 3530 Houthalen, met ondernemingsnummer BE889573934.
De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen, vervangen en verwijderen van openbare afvalbakken | budgetplaats:diverse budgetpositie:225 functiegebied:diverse subsidie:SUB_NR fonds:INTERN begrotingsprogramma:diverse budgetperiode:1700 |
met orderbons | |
Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen, vervangen en verwijderen van openbare afvalbakken | budgetplaats:diverse budgetpositie:225 functiegebied:diverse subsidie:SUB_NR fonds:INTERN begrotingsprogramma:diverse budgetperiode:1800, 1900 en 2000 mits goedkeuring van de budgetten door college, gemeenteraad en hogere overheid |
met orderbons |