De dienst Bestuurszaken/Protocol geeft gunstig advies voor deze ontvangst. Ontvangsten dragen bij tot het versterken van de relaties tussen de stad en het brede middenveld.
AquaConSoil, het grootste Europese congres op het vlak van duurzaam gebruik en beheer van bodem en waterbodems komt naar Vlaanderen. Van 20 tot 24 mei 2019 ontvangen de Stad Antwerpen, het Vlaams Kenniscentrum Water (Vlakwa/VITO), de OVAM en de Vlaamse bodemsaneringssector om en bij de 800 bodemexperten uit de hele wereld in het Flanders Meeting and Convention Center Antwerp. Gevraagd wordt om de deelnemers aan dit congres te ontvangen in het FelixArchief op maandag 20 mei 2019 om 17.00 uur.
De kosten voor de receptie wordt geraamd op 675,00 EUR (4,50 EUR x 150 personen):
In zitting van 17 augustus 2018 (jaarnummer 7486) keurde het college het gunningsbesluit, bestek GAC_2017_00051, raamcontract leveren receptiewijnen en schuimwijnen goed. Via bestelbon 4005309920 werden receptiewijnen en schuimwijnen besteld bij de firma Qualivino.
In zitting van 10 augustus 2018 (jaarnummer 7343) keurde het college het gunningsbesluit, bestek GAC/2017_00094, raamcontract leveren koude dranken, zoute versnaperingen en toebehoren goed. Via bestelbon 4005321226 werden borrelnootjes, fruitsap en cola besteld bij VVO Drinks.
Deze vastleggingen werden goedgekeurd via het gedelegeerd budgethouderschap.
Het college keurt goed dat de deelnemers aan het Europees congres AquaConSoil ontvangen worden in het FelixArchief op maandag 20 mei 2019 om 17.00 uur.
Het college keurt goed dat de schepen voor sociale zaken, armoedebestrijding, samenlevingsopbouw, gelijke kansen, sociale economie, leefmilieu en erediensten, voorzitter van het bijzonder comité sociale dienst wordt afgevaardigd.