Binnengemeentelijke decentralisatie
Met het collegebesluit van 12 mei 2017 (jaarnummer 4463) werden de bevoegdheden van de districtscolleges gecoördineerd. Artikel 4 bepaalt dat het districtscollege bevoegd is voor lokaal jeugdbeleid.
De jury behandelde volgende projectsubsidiedossiers:
Aanvrager |
Toegekend bedrag |
Advies jury |
Argumentatie jury |
Fleks FV |
1.172,00 EUR |
Positief |
De jury geeft een gunstig advies
|
De wet van 14 november 1983 betreffende de controle op de toekenning en aanwending van sommige toelagen (Belgisch Staatsblad 6 december 1983). Het reglement op de toelagen goedgekeurd door de gemeenteraad in zitting van 18 december 2006 (jaarnummer 2730).
Het reglement “Subsidies in Deurne” werd goedgekeurd door de districtsraad in zitting van 19 juni 2008 (jaarnummer 802). De aanpassingen van dit reglement werden door de districtsraad op 18 december 2014 (jaarnummer 130) goedgekeurd.
Als een vereniging of organisatie bij het district Deurne een projectsubsidie aanvraagt wordt die, na advies van een jury, door het districtscollege beoordeeld. Jeugdhuis Fleks diende op 19 december 2018 een project in.
Voor volgend project werd een aanvraag ingediend:
Indiener project: | Fleks FV |
Naam project: | Fleks x Google |
Omschrijving activiteit: |
Fleks FV is een jeugdhuis in Deurne. Van 5 tot 9 februari 2019 organiseren ze samen met Google een project rond de digitale wereld om de arbeidskansen van jongeren te verhogen. |
Gevraagde toelage: |
1.172,00 EUR |
De vereniging krijgt meteen 60% van het subsidiebedrag uitbetaald. Het volledige saldo wordt overgemaakt na het indienen van een projectverslag met financiële afrekening aan de administratie die de controle op de aanwending van de toelage uitoefent.
Het districtscollege keurt de aanvraag voor projectsubsidies van jeugdhuis Fleks FV goed. Binnen de twee maanden na het verstrijken van het project moet de aanvrager een projectverslag met een financiële afrekening aan de administratie bezorgen. De administratie oefent de controle op aanwending van de toelage uit.
Naam vereniging |
Toelage |
Fleks FV | 1.172,00 EUR |
De financieel directeur verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
Fleks FV |
1.172,00 EUR | budgetplaats: 5041010000 budgetpositie: 649500 functiegebied: 1SDE050502A00000 subsidie: SUB_NR fonds: INTERN begrotingsprogramma: 1DE050750 budgetperiode: 1900 |
4505094241 |