Om zijn bekwaamheid aan te tonen dient de inschrijver één referentie van gelijkaardige werken (bruggen in beton) toe te voegen bij zijn offerte. Deze dient een minimale waarde te hebben van 50.000 euro en uitgevoerd te zijn tijdens de laatste vijf jaar.
De opdracht wordt gegund aan de inschrijver die de economisch meest voordelige offerte heeft ingediend, rekening houdend met de volgende gunningscriteria:In toepassing van artikel 41, §1, 2° van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten, zal deze opdracht gegund worden bij vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking omdat het geraamde bedrag van de opdracht zonder belasting over de toegevoegde waarde lager ligt dan 750.000 euro.
Overeenkomstig en binnen de grenzen van artikel 71 van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten legt de aanbestedende overheid aan de kandidaten of inschrijvers selectiecriteria op als voorwaarde voor deelname.
In toepassing van artikel 81 van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten, baseert de aanbestedende overheid de gunning van de overheidsopdracht op de economisch meest voordelige offerte. De economisch meest voordelige offerte uit het oogpunt van de aanbestedende overheid wordt vastgesteld rekening houdend met de gunningscriteria. Ze vermeldt de gunningscriteria in de aankondiging van de opdracht of in een ander opdrachtdocument.
Op 13 februari 2015 (jaarnummer 2015_CBS_01265) keurde het college van burgemeester en schepenen het ontwerp- en studieopdracht terreinaanleg Park Groot Schijn goed.
Op 23 juni 2017 (jaarnummer 2017_CBS_05811) keurde het college van burgemeester en schepenen het definitief ontwerp goed van de parkaanleg fase 2.
In dit ontwerp zit de voetgangers- en fietsersbrug over het Schijn vervat. Deze brug maakt de verbinding tussen het park en het speelbos en maakt het mogelijk om voor wandelaars en jeugdverenigingen het speelbos op een veilige manier te bereiken.
Het college keurt bestek GAC_2019_01005 voor "Park Groot Schijn, aanleg fiets- en voetgangersbrug" goed en keurt eveneens goed dat hiervoor een vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking wordt uitgeschreven.
De financieel directeur verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
Omschrijving |
Bedrag |
Boekingsadres |
Bestelbon |
Park Groot Schijn, aanleg fiets- en voetgangersbrug |
|
budgetplaats: 5153000000 |
volgt later |