Op de Zitting 6 december College van burgemeester en schepenen 2019 - 217 2019_CBS_1010158
( Staten -Generaal van de verkeersveiligheid - Vlaamse subsidies voor verkeersveiligheidsmaatregelen in schoolomgevingen. Deelname en aanvraag- Goedkeuring )
Werd er gevraagd aan vlaanderen voor subsidies rond veilige omgevingen in Ekeren , voor 10 scholen + 2 door de stad zelf gefinancierd .
Dit project werd goedgekeurd en uitgevoerd in de maand juni 2020
Voorlopig is daar nog geen evaluatie over , het geeft wel een veel veiliger gevoel nu aan die scholen .
College van burgemeester en schepenen.
Zitting 18 december 2020 - 298 2020_CBS_10654
Aanvraag tot subsidie voor 10 scholen Antwerpen ,1 in district Antwerpen , 1 district Berchem,2 district Borgerhout ,1 district Deurne en 5 voor district Merksem
(Staten -Generaal van de verkeersveiligheid-Vlaamse subsidies voor verkeersveiligheidsmaatregelen in schoolomgevingen. Deelname en aanvraag-Goedkeuring )
Nu is mijn vraag of er niet de mogelijkheid om in eerste instantie de scholen die geen Schoolstraat zijn ,of worden , binnen ons district te voorzien van de markering op de grond aangezien deze een veel duidelijker visuele invloed hebben op de automobilist , en ervoor kunnen zorgen dat de omgeving rond de scholen zo iets veiliger worden voor onze schoolgaande jeugd