Terug

2015_CBS_08626 - Lokale Politie Antwerpen - Onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking LPA/2015/199. Ontwikkelen van een dashboardtool en indicatoren - Goedkeuring

college van burgemeester en schepenen
vr 23/10/2015 - 09:00 collegezaal, stadhuis
Goedgekeurd

Samenstelling

Aanwezig

Bart De Wever, burgemeester; Koen Kennis, schepen; Philip Heylen, schepen; Ludo Van Campenhout, schepen; Claude Marinower, schepen; Marc Van Peel, schepen; Rob Van de Velde, schepen; Nabilla Ait Daoud, schepen; Fons Duchateau, schepen; Serge Muyters, korpschef; Roel Verhaert, stadssecretaris

Secretaris

Roel Verhaert, stadssecretaris

Voorzitter

Bart De Wever, burgemeester
2015_CBS_08626 - Lokale Politie Antwerpen - Onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking LPA/2015/199. Ontwikkelen van een dashboardtool en indicatoren - Goedkeuring 2015_CBS_08626 - Lokale Politie Antwerpen - Onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking LPA/2015/199. Ontwikkelen van een dashboardtool en indicatoren - Goedkeuring

Motivering

Algemene financiƫle opmerkingen

De totale uitgave wordt geraamd op 80.000,00 EUR (21% btw inbegrepen) en kan verrekend worden op het exploitatiebudget. Op budgetpositie 33000_12202 is voor het dienstjaar 2015 voldoende krediet beschikbaar.

Regelgeving: bevoegdheid

Op grond van artikel 236 Nieuwe Gemeentewet stelt het college de gunningsprocedure in en gunt zij de opdracht.

Aanleiding en context

In afwachting van de verhuizing van haar diensten naar een mastergebouw in 2018, heeft Lokale Politie Antwerpen een groot deel van haar diensten reeds verhuisd naar het tussentijdse mastergebouw op de Noorderlaan. Door de centralisatiebeweging zullen alle logistieke processen tussen vandaag en 2018 grondig moeten wijzigen. Deze noodzaak is tegelijkertijd een kans om uit te groeien tot een best-in-class logistieke dienst.

Om dit te kunnen realiseren wenst de directie Financiën en Logistiek van Lokale Politie Antwerpen samen te werken met een externe consultant om volgende zaken te realiseren: 

  • het ontwikkelen van een dashboardtool en indicatoren;
  • het begeleiden bij procesanalyse van logistieke processen;
  • het meehelpen bij het ten uitvoer brengen van de visie van de directie Financiën en Logistiek;
  • het ondersteunen en begeleiden bij de intekening van de logistieke cluster in het nieuwe mastergebouw van Lokale Politie Antwerpen. 

Hiervoor wordt een onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking uitgeschreven met referentie LPA/2015/199.

Argumentatie

Volgende firma's zullen worden aangeschreven om een offerte in te dienen:

naam adres
Mobiüs Business Redesign nv Kortrijksesteenweg 152, 9830 Sint-Martens-Latem
Ernst & Young Advisory Services cvba De Kleetlaan 2, 1831 Diegem
Deloitte Consulting cvba Berkenlaan 8B, 1831 Diegem

De juridische situatie van de inschrijver zal beoordeeld worden volgens het hierna vermelde criterium (uitsluitingscriterium):

Door in te schrijven op deze opdracht, verklaart de inschrijver zich niet in een toestand van uitsluiting te bevinden, zoals bedoeld in artikel 61 van het Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 (impliciete verklaring op erewoord).

De technische bekwaamheid van de inschrijver zal beoordeeld worden volgens de hierna vermelde criteria (selectiecriteria):

  • volledig ingevuld en ondertekend offerteformulier (Bijlage A);
  • volledig ingevulde en ondertekende inventaris (Bijlage B); 
  • een plan van aanpak met uitwerking van de opdracht;
  • een referentielijst van soortgelijke opdrachten gedurende de afgelopen drie jaar met vermelding van bedrag, datum en voor welke publiek- of privaatrechtelijke instanties deze diensten uitgevoerd werden; 
  • curriculum vitae van de personen die de uiteindelijke diensentverlening zullen uitvoeren met opgave van de specialiteit(en).
De onderhandelingen zullen voortgezet worden met de inschrijver(s) die een voor het bestuur interessante offerte heeft/hebben ingediend. De gunning geschiedt aan de inschrijver die de voor het bestuur gunstigste regelmatige offerte heeft neergelegd.

Juridische grond

Wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten en bepaalde opdrachten voor aanneming van werken, leveringen en diensten, en latere wijzigingen.

Wet van 17 juni 2013 betreffende de motivering, de informatie en de rechtsmiddelen inzake overheidsopdrachten en bepaalde opdrachten voor werken, leveringen en diensten.

Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 betreffende plaatsing overheidsopdrachten klassieke sectoren.

Koninklijk Besluit van 14 januari 2013 tot bepaling van de algemene uitvoeringsregels van de overheidsopdrachten en van de concessies voor openbare werken, en latere wijzigingen.

Besluit

Het college van burgemeester en schepenen beslist:

Artikel 1

Het college keurt goed dat Lokale Politie Antwerpen een externe consultant aanstelt voor het ontwikkelen van een dashboardtool en indicatoren en dat hiervoor een onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking wordt uitgeschreven met referentie LPA/2015/199.

Artikel 2

De bijzondere rekenplichtige van de politiezone Antwerpen regelt de financiële aspecten als volgt:

Omschrijving Bedrag Boekingsadres Bestelbon

ontwikkelen van een dashboardtool en indicatoren

80.000,00
EUR (inclusief 21% BTW)

budgetplaats:60030
budgetpositie: 33000_12202
functiegebied: TDLP1SVG080101
subsidie: SUB_NR
fonds: LPA
begrotingsprogramma: NR
budgetperiode: 1500

nog niet van toepassing

Bijlagen

  • 2015_10_07_Bestek - Model 3P.doc