Terug

2015_CBS_10812 - Correctiebestelling - Regularisatie ondergeraamde bestelbon - Goedkeuring

college van burgemeester en schepenen
wo 23/12/2015 - 09:00 digitaal
Goedgekeurd

Samenstelling

Aanwezig

Bart De Wever, burgemeester; Koen Kennis, schepen; Philip Heylen, schepen; Ludo Van Campenhout, schepen; Claude Marinower, schepen; Marc Van Peel, schepen; Rob Van de Velde, schepen; Nabilla Ait Daoud, schepen; Fons Duchateau, schepen; Roel Verhaert, stadssecretaris

Afwezig

Serge Muyters, korpschef

Secretaris

Roel Verhaert, stadssecretaris

Voorzitter

Bart De Wever, burgemeester
2015_CBS_10812 - Correctiebestelling - Regularisatie ondergeraamde bestelbon - Goedkeuring 2015_CBS_10812 - Correctiebestelling - Regularisatie ondergeraamde bestelbon - Goedkeuring

Motivering

Gekoppelde besluiten

Algemene financiƫle opmerkingen

De bedrijfseenheid stadsontwikkeling maakte hiervoor de bestelbon 4105029275 op.

Regelgeving: bevoegdheid

Artikel 57 §3, 4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college van burgemeester en schepenen bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.

Aanleiding en context

In het kader van de heraanleg van het Burgemeester Jozef Nolfplein in het district Merksem moest het standbeeld "Oude schandpaal met pomp" ontmanteld en tijdelijk opgeslagen worden en een goed jaar later terug geplaatst. Omdat deze verplaatsing niet evident was verkoos de stad Antwerpen dat deze werken werden opgevolgd door het restauratieatelier Linda Temminck. Enige tijd geleden heeft dit bedrijf haar activiteiten stopgezet zonder een factuur te sturen. Nu werd er onlangs toch nog een factuur voor deze werken ingestuurd.
De oorspronkelijke bestelbon werd afgesloten. De betaling van de factuur (SAP 5106305031) kan enkel via een bijkomende vastlegging.

Argumentatie

Dienstmededeling financiën 'Bestellen en betalen binnen de stad en de districten'.
Collegebesluit met jaarnummer 16450 van 24 december 2010: bestellingen op het exploitatiebudget onder 5.500,00 EUR (exclusief btw) die gebeuren op basis van een correctiebestelling (de vroegere regularisatiebon of R-bon), vallen ook onder de toepassing van het budgethouderschap zoals ingevoerd bij collegebesluit van 31 augustus 2007 met jaarnummer 11164. Het visum voor deze bestellingen zal verleend worden door de financieel verantwoordelijken. De budgethouder zal een maandelijks rapport over de correctiebestellingen overmaken aan financiën/cel visum. Alle andere correctiebestellingen vallen onder de bevoegdheid van het college.

Beleidsdoelstellingen

1 - Woonstad
1SWN05 - De aanleg en heraanleg van de publieke ruimte verzekeren een aangename stad
1SWN0503 - Projecten voor de (her)aanleg van het publiek domein in stad en districten zijn gerealiseerd van ontwerp tot en met uitvoering
1SWN050302 - De (her)aanleg van bovenlokale en lokale straten en pleinen versterkt buurten en wijken
1SWN050302P06109 - Bredabaan

Besluit

Het college van burgemeester en schepenen beslist:

Artikel 1

Het college keurt de correctiebestelling goed.

bestelbon bedrag omschrijving
4105029275 3.472,00 EUR Restauratieatelier Linda Temminck
 

Artikel 2

De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:

Omschrijving Bedrag Boekingsadres Bestelbon

Burgemeester Jozef Nolfplein
opvolging verplaatsen "Oude schandpaal met pomp"
vast te leggen op

Linda Temmink

ondernemingsnummer
0897 868 127
rekeningnummer
BE03 3200 0497 7584

3.472,00 EUR budgetplaats:5153000000
budgetpositie:224
functiegebied:1SWN050302P06109
subsidie:SUB_NR
fonds:INTERN
begrotingsprogramma:1SA010610
budgetperiode:1600
4105029275