Binnen het budget senioren van het district Ekeren werd hiervoor 2.000,00 EUR voorzien. De verrekening gebeurt als volgt:
| Functiegebied | Budgetplaats | Bedrag |
| 1SEK010702 | 5053000000 | 2.000,00 EUR |
De eventuele uitgaven zullen geregeld worden via budgethouderschap.
Binnengemeentelijke decentralisatie
Met de collegebeslissing van 6 maart 2015 (jaarnummer 1791) werden de bevoegdheden van de districtscolleges gecoördineerd. Artikel 2 bepaalt dat het districtscollege bevoegd is voor lokaal seniorenbeleid.
De seniorenwerking van het district Ekeren wenst op 18 november 2015 een activiteit te organiseren in de Ekerse theaterzaal voor vrijwilligers die actief bezig zijn met en voor senioren. Enerzijds om hen te informeren hoe ze kunnen werken aan hun communicatie en anderzijds om waardering te uiten aan hen die zich om het welzijn van de senior bekommeren.
Digitale communicatie is de norm. Deze vrijwilligers zijn ideale ambassadeurs om deze boodschap te verspreiden. Om dit te stimuleren worden 500 muismatten en 500 doosjes speelkaarten aangekocht met opdruk van de website en het infonummer. De kosten worden geraamd op 1688,86 EUR (21% btw inclusief) volgens offerte 114041 van 16 oktober 2015 bij Van Bavel bvba, Ijzerenweglei 2a, 2640 Mortsel (raamcontract).
Het districtscollege Ekeren keurt eenparig het volgende besluit goed.
Het districtscollege keurt de aankoop van 500 muismatten en 500 doosjes met speelkaarten goed.