Op de districtsraad van 24 september werd tijdens de stemming over de budget wijziging 2015 een amendement ingediend door de heer Frank Geudens. Zo werd het budget voor “parken, plantsoenen en begraafplaatsen zijn fleurig en onderhouden – 1SDE010202” verminderd met €128.711 (oorspronkelijk €222.000).
Dat betekent o.a. dat de heraanleg van het pleintje in de Cornelis Schutstraat geschrapt zal worden. Dat is onaanvaardbaar voor onze fractie en een voorbeeld van slecht bestuur.
Het district Deurne heeft tijdens een participatiemoment (waarop ook de heer Guy Dirckx aanwezig was) heel wat ideeën rondom leefbaarheid geformuleerd. Die ideeen werden in een plan gegoten dat gedragen wordt door de buurt. Een voorbeeld van participatie en betrokkenheid van heel de buurt.
Artikel 1
De districtsraad beslist om € 70.000 te voorzien voor de her aanleg van het pleintje op de Cornelis Schutstraat.
Artikel 2
Dit besluit heeft geen financiële gevolgen voor de stad of het district Deurne.