Chai Lifeline Center vzw organiseert op donderdag 18 juni 2015 een fietstocht met kinderen met vertrek en aankomst in het Albertpark in Antwerpen.
Chai Lifeline Center vzw vraagt daarom aan de dienst stadsbeheer/logistiek/bijzondere opdrachten en feestmateriaal om van donderdag 18 juni 2015 tot en met maandag 22 juni 2015 volgend materiaal te leveren en te plaatsen:
De afbraak en het ophalen van het materiaal gebeurt op maandag 22 juni 2015.
Het district steunt dit evenement omdat het bijdraagt tot de realisatie van de doelstellingen in het bestuursakkoord van het district Antwerpen.
Het district wil verenigingen stimuleren om een sterk jeugdaanbod uit te bouwen. In dit kader ondersteunt het district ten volle de bestaande jeugdorganisaties, waar mogelijk, met voldoende locaties, infrastructuur en/of materiaal.
Retributiereglement voor het logistiek materiaal voor 2014-2019 (gemeenteraad van 19 november 2013, jaarnummer 683).
Gebruiksreglement voor het ter beschikking stellen van logistiek materiaal voor evenementen (gemeenteraad van 16 december 2013, jaarnummer 760.
Het college geeft opdracht aan:
| Dienst | Taak |
| SB/L/BOF | Gunstig advies op basis van order B502924. |