De uitgave voor 'Dag van de cultuur van Guinée' bedraagt in totaal 1.800,00 EUR.
De verrekening gebeurt op de doelstelling SD-1SAN03 'Bewoners ervaren het district als een aangename leefomgeving, met een (vrijetijds)aanbod op maat van verschillende doelgroepen'.
Binnengemeentelijke decentralisatie
Met de collegebeslissing van 6 maart 2015 (jaarnummer 1791) werden de bevoegdheden van de districtscolleges gecoördineerd. Artikel 5 bepaalt dat het districtscollege bevoegd is voor lokaal cultuurbeleid, artikel 6 bepaalt dat het districtscollege bevoegd is voor lokale feestelijkheden.
Op 16 maart 2015 (jaarnummer 36) keurde de districtsraad de aanpassing van het toelagereglement 'districtsfonds: toelages die de wijk sterker maken' goed.
In 2015 voorziet het district Antwerpen budgetten voor de betoelaging van projecten, activiteiten of wijkfeesten, conform het reglement dat door de districtsraad werd goedgekeurd.
Het district Antwerpen mocht één nieuwe aanvraag ontvangen voor een toelage van het districtsfonds:
| Project, vereniging en bedrag | Datum en locatie |
| Dag van de cultuur van Guinée (= cultuur) Association des Guinéens et symphatisants de Flandres vzw Financieel tekort: 4.825,00 EUR |
10 oktober 2015 De Coninckplein, 2060 Antwerpen 2014: 2.000,00 EUR |
De districtssecretaris stelt voor om één project te subsidiëren:
Het districtscollege keurt de evaluatie door de cultuurantenne van de aanvraag en, hieraan gekoppeld, de betoelaging van het volgende project goed:
| Project en vereniging | Code | Bedrag |
| Dag van de cultuur van Guinée Association des Guinéens et symphatisantes de Flandres vzw |
cultuur | 1.800,00 EUR |
Het districtscollege beslist dat het voorgestelde bedrag, dat refereert naar de opgevoerde kosten die als verantwoord en essentieel voor het project worden beschouwd, dient als maximaal te worden begrepen en slechts zal worden overgemaakt aan de betrokken organisatie onder beding van voorlegging van stukken en bescheiden inzake inkomsten en uitgaven die de (totale) uitbetaling rechtvaardigen, en dit binnen de termijn van drie maanden na het aflopen van het project. Het districtscollege beslist het in de tabel vermelde bedrag toe te kennen aan de respectievelijke vereniging.
| Vereniging | 1ste schijf | 2de schijf | Totaal |
| Dag van de cultuur van Guinée (= cultuur) Association des Guinéens et symphatisantes de Flandres vzw |
1.080,00 EUR | 720,00 EUR | 1.800,00 EUR |
De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
| Dag van de cultuur van Guinée (= cultuur) Association des Guinéens et symphatisantes de Flandres vzw Kapelstraat 136 2660 Hoboken ondernemingsnummer: 0473-376-826 bankrekeningnummer: BE33-7340-0336-9646 |
1.800,00 EUR |
budgetplaats: 5002000000 |
4505046900 |