De vorige coalitie realiseerde de heraanleg van de Turnhoutsebaan en de aanleg van een mooie, en veelgebruikte, parking aan het Cogelsplein. er werd hard gewerkt aan plannen om Deurne een hart te geven. Uit esthetisch maar vooral veiligheids overwegingen. De nieuwe coalitie moest alleen maar uitvoeren. Niets daarvan in de praktijk !
Recentelijk zijn zware verkeersongevallen gebeurd , voorspelbaar vermits nieuwe aanleg ook verfijning verdient en het kruispunt met de Craeybeckxlazn een oud zeer is waaraan moet gewerkt worden. Met de nadruk op werken.
Bijna halfweg deze legislatuur wens ik van de bevoegde schepenen te weten wat er nu wel en niet staat te gebeuren voor de veiligheid en het goed gevoelen in het centrum van Deurne ? Hoe diep liggen de plannen voor een mooier en veiliger centrum in de laden ?
Frank Geudens