De kosten voor de receptie werden geraamd op 450,00 EUR (4,50 EUR x 100 personen):
Artikel 57 §3 4° van het Gemeentedecreet bepaalt dat het college bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.
Dit jaar bestaat theatergezelschap Paljas Producties 40 jaar. Gevraagd wordt om het gezelschap ter gelegenheid van dit jubileum te ontvangen in het stadhuis op dinsdag 24 november 2015 om 15.00 uur.
De dienst bestuurszaken/externe relaties geeft gunstig advies voor deze ontvangst. Ontvangsten dragen bij tot het versterken van de relaties tussen de stad en het brede middenveld.
Voor de uitgaven die buiten een bestek vallen, werd in toepassing van artikel 26§1, 1° a) van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten gebruikgemaakt van de onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking, omdat de goed te keuren uitgave niet hoger is dan het bij het artikel 105, 2° van Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 vastgelegd bedrag van 85.000 EUR, exclusief btw.
Het college keurt goed dat het theatergezelschap Paljas Producties ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan ontvangen wordt in het stadhuis op dinsdag 24 november om 15.00 uur.
Het college keurt goed dat de schepen voor cultuur, economie, stads- en buurtonderhoud, patrimonium en erediensten. wordt afgevaardigd.