De totale uitgave wordt geraamd op 44. 892,00 EUR en kan verrekend worden op de gewone begroting. Op budgetposite 33000_12202 is voor het dienstjaar 2015 voldoende krediet beschikbaar.
Overeenkomstig art. 56 van de wet van 7 december 1998 tot organisatie van een geïntegreerde politiedienst, gestructureerd op twee niveaus, benoemt of werft de gemeenteraad de andere leden van de lokale politie aan, volgens de voorwaarden en nadere regels vastgesteld door de Koning.
| Fase | Bestuursorgaan | Datum | Jaarnummer |
| Bestek GAC/2011/498 - Raamcontract voor interimpersoneel - Gunning - Goedkeuring | College | 17 februari 2012 | 1583 |
Het team ‘voertuigenbeheer’ kent de laatste maanden grote problemen, zowel qua personeelsbezetting, toenemende complexiteit (onder andere digitale hulpmiddelen) en tot slot de werklast die vanaf 2014 exponentieel naar boven is gegaan en in 2015 nog zal verhogen. Dit heeft als gevolg dat de stress toeneemt bij de personeelsleden en de dit komt de dienstverlening niet ten goede.
Om de dienstverlening te kunnen blijven garanderen is er een onmiddellijke tijdelijke uitbreiding van de directie Financiën en Logistiek nodig. Deze uitbreiding bestaat uit:
Om snel te kunnen inspelen op deze tijdelijke behoefte wenst Lokale Politie Antwerpen een interimkantoor in te schakelen. De stad Antwerpen heeft een contract gesloten met de firma Daoust nv waar de Lokale Politie Antwerpen gebruik van kan maken.
De Lokale Politie Antwerpen wenst voor de inzet van de interimkrachten gebruik te maken van het raamcontract GAC/2011/498 van de stad Antwerpen. Het raamcontract GAC/2011/498 werd gegund aan de firma Daoust nv, Louizapoortgalerij 203/5, 1050 Brussel, ondernemingsnummer 0400.523.292. Het bruto maandloon wordt verrekend met een coëfficient van 1.74 voor assistenten.
Er wordt interimarbeid ingezet voor volgende vacatures:
De wet van 24 december 1993 en latere wijzigingen betreffende de overheidsopdrachten en sommige opdrachten voor aannemingen van werken, leveringen en diensten (Belgisch Staatsblad 22 januari 1994).
Het Koninklijk Besluit van 8 januari 1996 en latere wijzigingen betreffende de overheidsopdrachten voor aannemingen van werken, leveringen en diensten en de concessies voor openbare werken (Belgisch Staatsblad 26 januari 1996).
Het Koninklijk Besluit van 26 september 1996 en latere wijzigingen tot bepaling van de algemene uitvoeringsregels van de overheidsopdrachten en van de concessies voor openbare werken en de bijlage tot vaststelling van de algemene aannemingsvoorwaarden voor de overheidsopdrachten voor aanneming van werken, leveringen en diensten en voor de concessies voor openbare werken (Belgisch Staatsblad 18 oktober 1996).
De gemeenteraad keurt eenparig het volgende besluit goed.
De gemeenteraad keurt, op advies van de korpschef, volgende vacature goed:
| Kader | Niveau | Graad | Aantal |
| Calog | niveau C - Klasse C1 | Medewerker voertuigenbeheer | 2 |
De gemeenteraad keurt goed dat de 2 interim-medewerkers bij Lokale Politie Antwerpen worden ingezet via het raamcontract GAC/2011/498 van de stad Antwerpen, gegund aan de firma Daoust nv.
De bijzondere rekenplichtige van de politiezone Antwerpen regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
inzetten van twee interim-krachten via interimkantoor Daoust nv: twee assistenten voor de periode van 6 maanden |
44.892,00 EUR |
budgetplaats: 60030 budgetpositie: 33000_12202 functiegebied: BUBALP01 subsidie: SUB_NR |
nog niet van toepassing |