De kosten voor de receptie worden geraamd op 150,00 EUR (1,50 EUR x 100 personen):
Via bestelbon 4005132148 en 4005126230 worden respectievelijk fruitsap en bier besteld bij VVO Drinks.
Deze vastleggingen werden goedgekeurd via het budgethouderschap.
Artikel 57 §3 4° van het Gemeentedecreet bepaalt dat het college bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.
Het Antwerps BierCollege is een bierproeversvereniging die de biercultuur wil verspreiden door middel van tal van activiteiten. Sinds 2005 organiseren ze maandelijkse proeverijen, bezoeken, info-avonden en uitstappen met bier als centraal gegeven. Ondertussen gaven ze ook twee boeken uit: Antwerpen Bierstad, en het vervolgcahier "Bier op Transport" met Antwerpen als voornaamste uitgangspunt. Gevraagd wordt om ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan ontvangen te worden in het stadhuis op zaterdag 17 januari 2015 om 14.00 uur.
De dienst bestuurszaken/externe relaties geeft gunstig advies voor deze ontvangst. Ontvangsten dragen bij tot het versterken van de relaties tussen de stad en het brede middenveld.
Voor de uitgaven die buiten een bestek vallen, werd in toepassing van artikel 26§1, 1° a) van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten gebruikgemaakt van de onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking, omdat de goed te keuren uitgave niet hoger is dan het bij het artikel 105, 2° van Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 vastgelegd bedrag van 85.000 EUR, exclusief btw.
Het college keurt goed dat het Antwerps BierCollege ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan ontvangen wordt in het stadhuis op zaterdag 17 januari 2015 om 14.00 uur.
Het college beslist de schepen voor financiën, mobiliteit, toerisme, binnengemeentelijke decentralisatie en middenstand af te vaardigen.