Het college keurde op 25 oktober 2013 (jaarnummer 10650) een planning goed voor de vergaderingen van het college van burgemeester en schepenen en nam kennis van de planning van de raadscommissies en gemeenteraden voor het jaar 2014.
Dit ontwerpbesluit wordt steeds geagendeerd in de weken na de effectieve vaststelling van de dagorde, en voorafgaand aan de raadszitting zelf. Op deze manier is het college steeds op de hoogte van de laatste stand van zaken met betrekking tot de zitting van de gemeenteraad.
Volgens artikel 20 van het Gemeentedecreet beslist de voorzitter van de gemeenteraad tot bijeenroeping van de gemeenteraad. De voorzitter van de gemeenteraad stelt de agenda van de vergadering op.
De agenda bevat in ieder geval de punten die door het college van burgemeester en schepenen aan de voorzitter worden meegedeeld.
Het college neemt kennis van de bijeenroeping van de gemeenteraad van 24 november 2014 om 19.30 uur en bespreekt de vastgestelde dagorde.
Het college neemt kennis dat volgende interpellaties en moties geagendeerd staan op de gemeenteraad van 24 november 2014:
|
Jaarnummer |
Ingediend door |
Onderwerp |
Antwoord namens CBS |
|---|---|---|---|
|
Dagorde |
|||
|
2014_IP_00262 |
Dirk Van Duppen |
Ontheffing MER Spoor Oost |
schepen Van de Velde |
|
Bijgevoegde dagorde |
|||
|
2014_IP_00263 |
Anke Van dermeersch |
Misdrijven in Antwerpse scholen |
de burgemeester |
|
2014_IP_00272 |
Peter Mertens |
Sociale actie van 24 november |
de burgemeester |
|
2014_MOT_00028 |
Peter Mertens |
Sociale actie 24 november |
de burgemeester |
|
2014_IP_00273 |
Yasmine Kherbache |
Het dreigende verdwijnen van werkervaringsplaatsen |
schepen Van Peel |
|
2014_IP_00274 |
Yasmine Kherbache |
Extra steun voor kansarme leerlingen |
schepen Marinower |
|
2014_MOT_00029 |
Yasmine Kherbache |
Extra steun voor kansarme leerlingen |
schepen Marinower |
|
2014_IP_00275 |
Joris Giebens |
Stedenbouwkundige vergunning Handelsbeurs |
schepen Van de Velde |