De uitgave wordt verrekend op het dienstjaar 2015. Dit dossier wordt gesubsidieerd door Vlaanderen (het technische gedeelte is al goedgekeurd door Vlaanderen). Om over te kunnen gaan tot gunning moet de gekozen offerte aan Vlaanderen worden bezorgd en op basis van het ministerieel besluit wordt het subsidiebedrag uitgekeerd. Dit is 80% van het gunningsbedrag en zal aan de stad Antwerpen worden betaald. Dit bedrag wordt integraal overgeboekt naar het district Ekeren en het district zal de overige 20% van het gunningsbedrag betalen.
Met het collegebesluit van 17 augustus 2007 (jaarnummer 10513) draagt het college de bevoegdheden waarover het beschikt op grond van artikel 57 § 3, 5° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 over aan de districtscolleges binnen de beleidsdomeinen van de districten, zoals vastgelegd bij het collegebesluit van 16 maart 2000 (jaarnummer 3984). Het districtscollege is bevoegd voor het openbaar domein.
Artikel 57 § 3, 5° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college bevoegd is voor het vaststellen van de wijze van gunning en de voorwaarden van overheidsopdrachten als het gaat om een opdracht van dagelijks bestuur.
Het district Ekeren wenst voor het Veltwijckpark een landschapsbeheerplan te laten opmaken om de verschillende problematieken in kaart te laten brengen. De stad Antwerpen beschikt intern niet over het nodige materiaal en expertise om deze taak uit te voeren en wenst deze opdracht te gunnen aan externen.
Voor deze opdracht wordt een onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking uitgeschreven. De firma's zullen op basis van de lijst '2615_aan te schrijven firma's', terug te vinden als bijlage, worden uitgenodigd tot het indienen van een offerte.
Selectiecriteria
Financiële en economische draagkracht van de inschrijver (selectiecriteria)
Niet van toepassing.
Technische bekwaamheid van de inschrijver (selectiecriteria)
Niet van toepassing.
Gunningscriteria
|
Nr. |
Beschrijving |
Gewicht |
|
1 |
Prijs |
55 |
|
|
1.1 Prijs (30 punten) De inschrijver dient zijn globale prijs in te vullen in de inventaris. Voor de berekening van de score voor dit criterium wordt de regel van drie toegepast. Regel van drie; score offerte = (prijs laagste offerte/prijs offerte) * gewicht van het criterium prijs. Bij de offerte moet de totaalprijs verantwoord en gedetailleerd worden aan de hand van de verschillende elementen/onderdelen van de opdracht. De inschrijver maakt een gedetailleerd overzicht op, waarin hij minimaal volgende posten opneemt: De prijs moet duidelijk en in detail worden weergegeven. Definitie van: |
|
|
2 |
Visie, aanpak en tijdsinvestering |
45 |
|
|
2.1 Visie inzake inhoud en aanpak van de opdracht (30 punten) 2.2 Tijdsinvestering (15 punten) |
|
Aan elk criterium werd een gewicht toegekend. Op basis van de afweging van al deze criteria rekening houdende met het gewicht dat er aan werd toegekend, zal de opdracht gegund worden aan de inschrijver die de economisch voordeligste offerte, vanuit het oogpunt van de aanbestedende overheid, heeft ingediend.
In toepassing van artikel 26§1, 1° a) van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten, zal deze opdracht gegund worden bij onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking omdat de goed te keuren uitgave niet hoger is dan het bij het artikel 105, 2° van Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 vastgelegd bedrag van 85.000 EUR (zonder belasting op de toegevoegde waarde).
In toepassing van artikel 107 van de Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 betreffende de overheidsopdrachten wordt de opdracht gegund, hetzij aan de inschrijver die de laagste offerte heeft ingediend, hetzij aan de inschrijver die de offerte heeft ingediend die de economisch voordeligste is vanuit het oogpunt van de aanbestedende overheid.
Het districtscollege Ekeren keurt eenparig het volgende besluit goed.
Het districtscollege keurt bestek GAC/2014/2625 voor het afsluiten van een overeenkomst met betrekking tot landschapsbeheerplan Veltwijckpark Ekeren goed en keurt eveneens goed dat hiervoor een onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking wordt uitgeschreven.
Het college keurt bestek GAC/2014/2625 voor het afsluiten van een overeenkomst met betrekking tot landschapsbeheerplan Veltwijckpark Ekeren goed en keurt eveneens goed dat hiervoor een onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking wordt uitgeschreven.
De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Opmaak landschapsbeheersplan Veltwijckpark | - |
budgetplaats:5054000000 |
10125393 |
|
Uitgavecode stad Opmaak landschapsbeheersplan Veltwijckpark |
- |
budgetplaats:5174565000 |
nvt |
De financieel beheerder regelt de financiële aspecten als volgt:
| rijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Ontvangstcode stad Landschapsbeheerplan Veltwijckpark Ekeren.
|
- |
budgetplaats:5174520000 |
nvt |
|
Ontvangstcode district Landschapsbeheerplan Veltwijckpark Ekeren. |
- |
budgetplaats:5054000000
budgetpositie:150
functiegebied:1SEK030102A00000
subsidie: SUB_NR
fonds: INTERN
begrotingsprogramma:1EK010680
budgetperiode: 1500
|
nvt |