De feitelijke vereniging Samen Vooruit organiseert een Buitenspeeldag aan het Krugerplein op 2 mei 2015.
De organisator vraagt hiervoor logistieke ondersteuning aan de dienst stadsbeheer/logistiek/bijzondere opdrachten en feestmateriaal. Het gaat om volgend materiaal:
Het evenement "Buitenspeeldag" georganiseerd door Samen Vooruit draagt bij tot de realisatie van de doelstellingen in het bestuursakkoord van het district Borgerhout, met name het organiseren van evenementen die vrij toegankelijk zijn voor alle burgers, waardoor wordt bijgedragen aan de gemeenschapsvorming.
Op 16 december 2013 (jaarnummer 760) keurde de gemeenteraad het gebruiksreglement goed voor het ter beschikking stellen van logistiek materiaal voor evenementen.
Het college geeft opdracht aan:
| Dienst | Taak |
| SB/L/BOF | Het leveren en ophalen van het gevraagde materiaal op 2 mei 2015 op basis van orderbevesting B500944 |