De bedrijfseenheid stadsontwikkeling zal de nodige signalisatie zelf plaatsen met materiaal uit eigen voorraad. Er zijn dus geen rechtstreekse financiële gevolgen.
De gemeenteraadsbeslissing van 28 januari 2013 (jaarnummer 50) waarin, krachtens het decreet van 16 mei 2008 betreffende de aanvullende reglementen op het wegverkeer en de plaatsing en bekostiging van de verkeerstekens, de bevoegdheid wordt gedelegeerd aan het college.
De Bremstraat in het district Berendrecht, Zandvliet en Lillo:
De straat werd heraangelegd. Het eenrichtingsverkeer werd ingevoerd in het gedeelte tussen de Putsebaan en de Zandvlietse Dorpstraat, met toegelaten rijrichting naar de Zandvlietse Dorpstraat.
Een nieuw aanvullend verkeersreglement wordt opgemaakt, aangepast aan de huidige verkeerssituatie.
De parkeerbalans vermindert met 4 parkeerplaatsen.
Het college keurt het ontwerp van een aanvullend reglement met betrekking tot de politie van het wegverkeer voor Bremstraat in het district Berendrecht, Zandvliet en Lillo goed.
Artikel 1: het eenrichtingsverkeer, uitgezonderd voor fietsers, wordt ingevoerd in het gedeelte begrepen tussen de Putsebaan en de Zandvlietse Dorpstraat, met toegelaten rijrichting naar de Zandvlietse Dorpstraat.
De verkeersborden C1 en F19 met onderbord worden aangebracht.
Artikel 2: het parkeren wordt verboden, langs de even zijde, tegenover de school, van de Putsebaan tot aan de parkeerzone en vanaf het einde van de parkeerzone tot de Zandvlietse Dorpstraat.
De verkeersborden E1 worden aangebracht.
Artikel 3: het parkeren wordt verboden, van maandag tot en met vrijdag, van 8 tot 17 uur, langs de oneven zijde, ter hoogte van de schoolingang, over een afstand van 20 meter.
De verkeersborden E1, met onderbord, worden aangebracht.
Dit aanvullend reglement wordt ter kennisgeving overgemaakt aan de afdeling beleid, mobiliteit en verkeersveiligheid van het Vlaamse gewest.