Uit de kwartaalrapportering voor kwartaal 1 in 2014 blijken er een aantal openstaande sleutelkwesties te staan waarover afstemming nodig is tussen het stadsbestuur en AG Havenbedrijf Antwerpen:
Om deze sleutelkwesties uit te klaren wordt een beleidsgroep stad - haven opgericht. Deze beleidsgroep wordt voorgezeten de strategisch coördinator, Sven Cauwelier, schepen Koen Kennis wordt de beleidsverantwoordelijke vanuit het college. Op basis van de te bespreken dossiers worden ad-hoc-leden uitgenodigd voor de beleidsgroep.
Griet Geerinck wordt aangesteld tot projectleider om de sleutelkwesties op te volgen.
Het college keurt de oprichting van de beleidsgroep stad - haven goed.
Het college stelt schepen Koen Kennis aan tot beleidsverantwoordelijke en de strategisch coördinator Sven Cauwelier tot voorzitter van deze beleidsgroep.
Het college stelt Griet Geerinck aan tot projectleider om de sleutelkwesties stad - haven op te volgen.