Terug

2014_CBS_06478 - District Antwerpen. Logistieke ondersteuning - Air/Port - Goedkeuring

college van burgemeester en schepenen
vr 20/06/2014 - 09:00 Collegezaal, stadhuis
Goedgekeurd

Samenstelling

Aanwezig

Bart De Wever, burgemeester; Koen Kennis, schepen; Philip Heylen, schepen; Ludo Van Campenhout, schepen; Claude Marinower, schepen; Marc Van Peel, schepen; Rob Van de Velde, schepen; Nabilla Ait Daoud, schepen; Liesbeth Homans, schepen; Roel Verhaert, stadssecretaris

Afwezig

Serge Muyters, korpschef

Secretaris

Roel Verhaert, stadssecretaris

Voorzitter

Bart De Wever, burgemeester
2014_CBS_06478 - District Antwerpen. Logistieke ondersteuning - Air/Port - Goedkeuring 2014_CBS_06478 - District Antwerpen. Logistieke ondersteuning - Air/Port - Goedkeuring

Motivering

Aanleiding en context

Naar aanleiding van 50 jaar immigratie wil Beauty Whithout Irony vzw van maandag 30 juni 2014 tot en met maandag 1 september 2014 het project Air/Port organiseren en hiervoor 70 vlaggen van 1 meter op 1 meter plaatsen in de Amsterdamstraat en tegenover het Red Star Line museum in de Montevideostraat in Antwerpen. De organisator vraagt hiervoor logistieke ondersteuning aan de dienst stadsbeheer/logistiek/bijzondere opdrachten en feestmateriaal. Het gaat om volgend materiaal en medewerking:

  • 70 kiesblokken;
  • 70 vlaggenpalen;
  • ophangen van de 70 vlaggen op aanwijzing van de organisator.

Argumentatie

Het doel van dit project is om discriminatie tegen te gaan en de appreciatie voor alle culturen te promoten en Antwerpen in de kijker te zetten als multiculturele stad.

Het district steunt dit evenement omdat het bijdraagt tot de realisatie van de doelstellingen in het bestuursakkoord van het district Antwerpen. Het district wil mensen aanmoedigen om zelf activiteiten en feestelijkheden te organiseren.

Juridische grond

Op 16 december 2013 (jaarnummer 760) keurde de gemeenteraad het nieuwe gebruiksreglement goed voor het ter beschikking stellen van logistiek materiaal voor evenementen.

Adviezen

Stadbeheer/logistiek/bijzondere opdrachten en feestmateriaal Gunstig advies

Gunstig volgens orderbevestiging B403172.

Beleidsdoelstellingen

7 - Sterk bestuurde stad
Het binnengemeentelijk samenwerkingsmodel brengt het beleid dichter bij de burger
De 9 districtsbesturen worden ondersteund door de groep stad Antwerpen met het oog op een maximale realisatie van hun doelstellingen
We faciliteren, coƶrdineren en bewaken het binnengemeentelijk samenwerkingsmodel

Besluit

Het college van burgemeester en schepenen beslist:

Artikel 1

Het college keurt de logistieke ondersteuning aan Beauty Whitout Irony vzw goed voor het project "Air/Port" van maandag 30 juni 2014 tot en met maandag 1 september 2014.

Artikel 2

Dit besluit heeft in principe geen financiƫle gevolgen voor de stad of het OCMW.

Artikel 3

Het college geeft opdracht aan:

Dienst Taak
SB/L/BOF

leveren en plaatsen van navolgend materiaal tijdens de periode van 30 juni 2014 tot en met 1 september 2014, volgens order B403172

  • 70 kiesblokken;
  • 70 vlaggenpalen;
  • ophangen van de 70 vlaggen op aanwijzing van de organisator.