Artikel 6quater paragraaf 4 van Vlarem I bepaalt dat het college akte neemt van een mededeling van een kleine verandering van een milieuvergunning klasse 2.
Laurelton Diamonds Inc., Schupstraat 9-11 bus 113, 2018 Antwerpen. De aanvraag omvat de mededeling van een kleine verandering van een vergunde diamantzagerij.
Het college beslist op basis van het verslag van de dienst milieuvergunningen, dat als bijlage bij dit besluit is gevoegd.
Het milieuvergunningendecreet van 28 juni 1985, meermaals gewijzigd, en haar uitvoeringsbesluiten (Vlarem I en II) bepalen dat niemand zonder voorafgaande schriftelijke vergunning of melding een als hinderlijk ingedeelde inrichting klasse 1, 2 of 3 mag exploiteren of veranderen.
Het college neemt akte van de mededeling van een kleine verandering klasse 2, zoals geformuleerd in de argumentatie.
Het college beslist dat de exploitant volgende algemene en sectorale voorwaarden dient na te leven:
Algemene en sectorale voorwaarden:
|
gassen – gemeenschappelijke bepalingen |
afdeling 5.16.1 en bijlage 5.16.5; |
|
gassen – opslagplaatsen in verplaatsbare recipiënten |
afdeling 5.16.5. en bijlagen 5.16.1 en 5.16.2. |
Het college beslist dat de exploitant volgende bijzondere en brandweervoorwaarden dient na te leven:
Bijzondere voorwaarde:
Brandweervoorwaarden:
B1
Onafhankelijk van de verplichtingen aan de houder van de milieuvergunning opgelegd via de vigerende milieureglementering alsmede via het milieuvergunningsbesluit, en onverminderd de maatregelen ter voorkoming en bestrijding van brand, door de houder van de milieuvergunning te treffen in uitvoering van de algemene en sectorale milieuvoorwaarden, dient de houder van de milieuvergunning reeds te voorzien in de hiernavermelde blusmiddelen voor eerste tussenkomst:
S1
Er dienen minstens twee snelblustoestellen van minstens één bluseenheid conform NBN EN 3-7 - bij voorkeur 6 kg poeder type ABC - gelijkmatig verdeeld over de inrichting, te worden aangebracht.
Het college wijst erop dat de voorwaarden van de bestaande milieuvergunningen met referentie AN2003/201/AV en AN2013/267/AV van kracht blijven.
Het college wijst erop dat de verandering niet langer mag geëxploiteerd worden dan de vergunningstermijn van de lopende vergunning, zijnde 16 juli 2023.