Artikel 42 van Vlarem I bepaalt dat het college kennis neemt van de overname van een exploitatie- of milieuvergunning.
Aanvrager: Mughal-Immo bvba - Gemeentestraat 26 - 2060 Antwerpen. De aanvraag omvat de overname van de milieuvergunning klasse 2 met referentie AN2012/184, op naam van Casa Pizza bvba.
Het college beslist op basis van het verslag van de dienst milieuvergunningen, dat als bijlage bij dit besluit is gevoegd.
Het milieuvergunningendecreet van 28 juni 1985, meermaals gewijzigd, en haar uitvoeringsbesluiten (Vlarem I en II) bepalen dat niemand zonder voorafgaande en schriftelijke vergunning of melding een als hinderlijk ingedeelde inrichting klasse 1, 2 of 3 mag exploiteren of veranderen.
Het college neemt kennis van de melding ingediend door Mughal-Immo bvba, Gemeentestraat 26, 2060 Antwerpen, om de milieuvergunning klasse 2 met referentie AN2012/184, voor de exploitatie van een handcarwash, gelegen te 2600 Berchem-Antwerpen, Diksmuidelaan 49, over te nemen van Casa Pizza bvba, Diksmuidelaan 47, 2600 Berchem-Antwerpen. De vergunning heeft als einddatum 15 juni 2032.
Het college wijst erop dat de bestaande vergunningsvoorwaarden van kracht blijven.