Binnengemeentelijke decentralisatie
Met het collegebesluit van 16 maart 2000 (jaarnummer 3984) en het gemeenteraadsbesluit van 20 maart 2000 (jaarnummer 619) werden de bevoegdheden van de districten bepaald. Met het collegebesluit van 9 oktober 2002 (jaarnummer 11543) en het gemeenteraadsbesluit van 21 oktober 2002 (jaarnummer 2307) werden een aantal bevoegdheden van de districtsbesturen verder verfijnd.
De districtsbesturen zijn bevoegd voor het lokaal cultuurbeleid.
Er werd 1 aanvraag ingediend voor een kleinschalig cultuurproject.
Volgende aanvraag werd ingediend:
| Aanvrager | Project | Datum | Gevraagde subsidie |
| Dionteater | Circus op ze kop | 14-30 maart 2014 | 500,00 euro |
Volgend project voldoet niet aan de voorwaarde(n) en wordt niet gesubsidieerd.
| Naam | Reden weigering |
| Circus op ze kop | De geschatte inkomsten bedragen 11.550, 00 euro en zijn meer dan het dubbele van de geschatte uitgaven die geraamd zijn op 4810,00 euro. De nood voor subsidiëring is hier dus niet aan de orde. |
Het district Wilrijk is als deel van het Antwerps stadsbestuur gebonden aan:
Het districtscollege neemt kennis van het advies van de jury voor kleinschalige cultuurprojecten en beslist subsidie voor onderstaand project te weigeren.
|
Naam project |
Reden weigering |
|---|---|
|
Circus op ze kop |
De geschatte inkomsten bedragen 11.550,00 euro en zijn meer dan het dubbele van de geschatte uitgaven die geraamd zijn op 4810,00 euro. |