De totale kostprijs bedraagt 5.915,76 EUR. De financieel beheerder verleent zijn visum, conform artikels 94 en 160 §2 van het Gemeentedecreet.
Binnengemeentelijke decentralisatie
Met het collegebesluit van 16 maart 2000, jaarnummer 3984, en bij gemeenteraadsbesluit van 20 maart 2000, jaarnummer 619, werden de bevoegdheden van de districten bepaald. Met het collegebesluit van 9 oktober 2002, jaarnummer 11543, en het gemeenteraadsbesluit van 21 oktober 2002, jaarnummer 2307, werden een aantal bevoegdheden van de districtsbesturen verder verfijnd. De districtsbesturen zijn bevoegd voor burgerlijke stand en lokale feestelijkheden.
Bevoegdheid
Artikel 57 § 3,5° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college van burgemeester en schepenen bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure en de uitvoering van overheidsopdrachten. Met het gemeenteraadsbesluit van 17 september 2007, jaarnummer 1932 besliste de gemeenteraad de bevoegdheidsverdeling tussen college en gemeenteraad inzake overheidsopdrachten analoog van toepassing te maken op de districten.
Het districtscollege besliste op 12 mei 2009 (jaarnummer 1682) de jubilarissen de keuze laten voor een bezoek bij hen thuis of voor een officiële ontvangst. De ontvangsten worden tweemaal per jaar georganiseerd. In het voorjaar is er een viering voorzien voor de jubilarissen die in de eerste helft van het jaar hun huwelijksverjaardag vieren, en in het najaar is er een viering voor de koppels die in de tweede helft van het jaar feestvieren.
De jubilarissen die een huwelijksverjaardag vieren van 50, 60, 65 of 70 jaar worden aangeschreven. Indien zij het wensen komt een lid van het districtscollege bij hen thuis op bezoek. Tijdens dat bezoek wordt het koppel gefeliciteerd en wordt er een kleine attentie overhandigd.
De huwelijksjubilarissen mogen zich op de ontvangst laten vergezellen door maximum twee andere personen. Indien alle jubilarissen ingaan op het aanbod en zich laten vergezellen door twee andere personen, kan de ontvangst niet doorgaan op het districtshuis. De raadzaal is daarvoor te klein. Voor de viering in het voorjaar worden 130 personen verwacht, voor deze in het najaar 110 personen.
In navolging van vorig jaar wordt gekozen om de genodigden een receptie aan te bieden waarbij naast een keuze uit dranken ook enkele hapjes worden aangeboden.
Deze receptie zal doorgaan op vrijdag 4 april 2014 van 14.00 uur tot 16.00 uur voor de jubilarissen van januari tot en met juli 2014 en op een nog later te bepalen vrijdag in oktober 2014 voor de jubilarissen van augustus tot en met december 2014.
Er werd prijs gevraagd aan volgende firma’s:
Volgende offerten werden ons toegestuurd:
Brasserie Wijnbar Kwadraat
Bij aankomst een verwelkoming met Cava aan 18,90 EUR per fles + 8,60 EUR per karaf sinaasappelsap. Een receptie van 2 uur aan 9,80 EUR voor hapjes en 7,80 EUR per persoon voor verschillende dranken zonder beperking . Er kan gebruik gemaakt worden van verschillende zalen en een geluidsinstallatie met micro.
Brasserie Wijnbar Kwadraat biedt de jubilarissen een waardebon aan voor één gratis riante zondagsbrunch.
Hof ter Delft
Verwelkoming met cava en enkele tapa’s. Tijdens de receptie verschillende dranken zonder beperking en tien hapjes per persoon.
Huur geluidsinstallatie, huur micro’s, enzovoort is niet inbegrepen.
Prijs: verwelkoming en receptie vanaf 26,50 EUR per persoon voor een receptie van twee uur.
Ekers Hof
Receptie met verschillende dranken.
De drank is afzonderlijk per consumptie te verrekenen na de viering.
Huur zaal, keuken : 250,00 EUR, met waarborg van 250,00 EUR.
Voor de huur van de geluidsinstallatie kon nog geen prijs worden opgegeven.
Catering met warme hapjes kan niet door het Ekers Hof zelf worden voorzien, hiervoor moet een aparte cateraar worden aangesproken.
Er wordt gekozen voor Brasserie Wijnbar Kwadraat omdat zij de meest gunstige en volledige formule aanbieden, en de jubilarissen een waardebon ontvangen voor één riante zondagsbrunch ter waarde van 17,50 EUR.
Wet op de overheidsopdrachten.
In toepassing van het artikel 26, §1, 1° a, van de wet van 15 juni 2006 zal deze opdracht gegund worden volgens de onderhandelingsprocedure, omdat het goed te keuren bedrag (zonder de belasting op de toegevoegde waarde) het bij koninklijk besluit van 15 juli 2011 vastgestelde bedrag van 85 000 EUR, niet overschrijdt.
Het districtscollege Ekeren keurt eenparig het volgende besluit goed.
Het districtscollege beslist onderstaande data vast te leggen voor de ontvangsten van de jubilarissen voor 2014 en deze te laten plaatsvinden in Brasserie Wijnbar Kwadraat, Leugenberg 141 te 2180 Ekeren:
De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Kwadraat Events bvba |
5.915,76 EUR |
budgetplaats: 5054500000 |
4005088509 |