Artikel 89 van het Gemeentedecreet bepaalt dat de gemeentesecretaris de behandeling van de briefwisseling organiseert.
Ingevolge artikel 275 §3 van het Gemeentedecreet is dit artikel veveneens van toepassing op de districtssecretaris.
Alle inkomende briefwisseling gericht aan het districtsbestuur wordt geregistreerd. De districtssecretaris legt een selectie van de briefwisseling voor aan het districtscollege.
De districtssecretaris maakt de districtscollegeleden attent op de briefwisseling van 23 januari 2014 tot en met 29 januari 2014, die eveneens opgenomen werd in VIP14 (verwerking inkomende post binnen de 14 dagen). Het districtscollege bepaalt welk gevolg eraan moet worden gegeven.
Het districtscollege Ekeren neemt kennis van het volgende besluit.
Het districtscollege neemt kennis van de ingekomen briefwisseling over de periode van 23 januari 2014 tot en met 29 januari 2014:
|
Nummer |
Datum ontvangst |
Afzender |
Onderwerp |
|---|---|---|---|
| 24 januari 2014 | Dienst sport Ekeren | Stand van zaken WK voetbal | |
| 075_2014_000014 | 28 januari 2014 | Kabinet voor publiek domein, sport, diamant, markten en foren en personeel | Ontvangst brief deelname WK voetbal 2014 |