Terug

2013_CBS_10972 - Correctiebestelling Infrax - sport - Regularisatie werken aan openbare verlichting parking sportcomplex Sorghvliedt - Goedkeuring

college van burgemeester en schepenen
do 31/10/2013 - 09:00 digitale zitting
Goedgekeurd

Samenstelling

Aanwezig

Bart De Wever, burgemeester; Koen Kennis, schepen; Claude Marinower, schepen; Marc Van Peel, schepen; Rob Van de Velde, schepen; Nabilla Ait Daoud, schepen; Liesbeth Homans, schepen; Sven Cauwelier, waarnemend stadssecretaris

Afwezig

Philip Heylen, schepen; Ludo Van Campenhout, schepen; Serge Muyters, waarnemend korpschef; Roel Verhaert, stadssecretaris

Voorzitter

Bart De Wever, burgemeester
2013_CBS_10972 - Correctiebestelling Infrax - sport - Regularisatie werken aan openbare verlichting parking sportcomplex Sorghvliedt - Goedkeuring 2013_CBS_10972 - Correctiebestelling Infrax - sport - Regularisatie werken aan openbare verlichting parking sportcomplex Sorghvliedt - Goedkeuring

Motivering

Regelgeving: bevoegdheid

Artikel 57 §3, 4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college van burgemeester en schepenen bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.

Aanleiding en context

De openbare verlichting van de parking Zwembad Sorgvliet aan de Krijgsbaan te Hoboken waren lage palen, tussen de parkeervakken geplaatst. Hierdoor werden de palen regelmatig aangereden en bleef dit een constante herstelkost. Om dit te voorkomen werd de verlichting verplaatst, op 8 meter hoge palen in groenzones, zodat geen aanrijding meer mogelijk is.

Op 25 september 2012 bezorgde de firma Infrax haar factuur voor deze werken.

Op 23 oktober 2012, jaarnummer 3224, keurde het districtscollege van Hoboken de werken aan de openbare verlichting op de parking van sportcomplex Sorghvliedt niet goed.

Op 29 mei 2013 besliste de stafvergadering openbaar domein, openbare verlichting, dat de kosten voor deze werken betaald moeten worden door het bedrijf cultuur, sport, jeugd en onderwijs.

Op 11 oktober besliste de technische leiding van de dienst sport en recreatie de factuur te betalen.

Hierdoor is er geen voorafgaande bestelbon aangemaakt.

Argumentatie

De betaling van de factuur kan enkel via een bijkomende vastlegging.
Dienstnota bestellen en betalen binnen de stad.
Collegebesluit met jaarnummer 16450 van 24 december 2010: bestellingen op het exploitatiebudget onder 5.500,00 EUR (exclusief btw) die gebeuren op basis van een correctiebestelling (de vroegere regularisatiebon of R-bon), vallen ook onder de toepassing van het budgethouderschap zoals ingevoerd bij collegebesluit van 31 augustus 2007 met jaarnummer 11164. Het visum voor deze bestellingen zal verleend worden door de financieel verantwoordelijken. De budgethouder zal een maandelijks rapport over de correctiebestellingen overmaken aan financiën/cel visum. Alle andere correctiebestellingen vallen onder de bevoegdheid van het college.

Correctiebestelling 4105019316 is aangemaakt om de factuur van Infrax, voor een bedrag van 10.435,04 EUR, te betalen.

Beleidsdoelstellingen

In Antwerpen plaatsen we de sportinfrastructuur op de Europese kaart
De sportinfrastructuur in Antwerpen is maximaal toegankelijk
De openingsuren van infrastructuur maximaal afgestemd op de vraag van de gebruikers.

Besluit

Het college van burgemeester en schepenen beslist:

Artikel 1

Het college keurt de correctiebestelling 4105019316 goed.

Artikel 2

De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:

Omschrijving Bedrag Boekingsadres Bestelbon
Infrax
Koningsstraat 55
1000 Brussel
ondernemingsnummer: 0882509166 
rekeningnummer: BE17 0910 1713 9121
werken aan openbare verlichting
parking sportcomplex Sorghvliedt
10.435,04 EUR budgetplaats: 5113500000
budgetpositie: 611
functiegebied: SDCS010302A00000
subsidie: INTERN
fonds: SUB_NR
begrotingsprogramma: 510130740
budgetperiode: 1300
4105019316