Het totale budget voor deze campagne is reeds voorzien binnen het communicatiebudget van Europese Sporthoofdstad (vzw Antwerpen sporthoofdstad). Ter informatie wordt volgend kostenoverzicht aan het college meegedeeld:
| medium | budget | |
| productie canvas, Abribus, Clear Channel en affiches voetgangerstunnel | 4.760,46 EUR | binnen productiebudget Sporting A |
| Gazet Van Antwerpen Nationaal 1/4 pagina (x3) | 16.576,00 EUR | binnen mediadeal |
| Gazet Van Antwerpen Metropool 1/4 pagina (x2) | 15.540,00 EUR | binnen mediadeal |
| Gazet Van Antwerpen Metropool stad 1/4 pagina | 2.651,00 EUR | binnen mediadeal |
| online banners op relevante websites | 7.015,00 EUR | binnen mediabudget Sporting A |
Deze budgetten worden ter kennisgeving meegegeven aan het college. Ze zijn vervat binnen de eerder toegekende budgetten van de vzw Antwerpen Sporthoofdstad voor Antwerpen Europese Sporthoofdstad.
Op 8 november 2013 (jaarnummer 11284) keurde het college de principes voor een campagne rond het Europees Kampioenschap Futsal in de stad Antwerpen goed. Het college gaf hierbij aan de bedrijfseenheid ondernemen en stadsmarketing de opdracht om op een later tijdstip een gedetailleerd overzicht van de campagne voor te leggen.
Om voldoende aandacht te generen voor het Europees Kampioenschap Futsal in de stad Antwerpen keurde het college goed om een outdoorcampagne uit te werken.
Naast de eigen communicatiekanalen (canvas, Abribus, Adshell Street, voetgangerstunnel, DNA, online, publiekschermen, A-kaart, pers, ...) voor de campagne van het EK Futsal, worden ook de volgende media ingezet:
Voor de uitgaven die buiten deze bestekken vallen, werd gebruik gemaakt van de procedure vastgelegd in de wet op de overheidsopdrachten van 15 juni 2006, artikel 26, §1, 1° a). Dit artikel bepaalt dat een onderhandelingsprocedure kan worden toegepast als de uitgave niet meer bedraagt dan 85.000,00 EUR exclusief btw.
Het college keurt het mediaplan en de uitvoering van de campagne voor het Europees Kampioenschap Futsal goed.