Artikel 57 § 3, 4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.
Voor het afsluiten van een contract met betrekking tot “het uitbaten van een fietsatelier in den Bell” werd een vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met bekendmaking op basis van bestek GAC/2013/2101 uitgeschreven. Op 5 december 2013 diende de volgende firma een offerte in: Levanto vzw, Clara Snellingsstraat 27 te 2100 Deurne, met ondernemingsnummer BE 0440.644.670.
Kwalitatieve selectie
Inzake de kwalitatieve selectie werd de inschrijver geschikt bevonden.
Regelmatigheid
De offerte werd door de gemeenschappelijke aankoopcentrale administratief nagezien. De offerte van de inschrijver werd regelmatig bevonden.
Beoordeling
|
Nr. |
Naam |
Motivering |
Score |
|
Gunningscriterium nr. 1: Kostprijs voor de dagelijkse permanentie |
|||
|
1 |
Levanto |
Voorgestelde score is prijsstijging van bijna 12% tegenover 2013 en is 80% van een voltijds equivalent gemiddeld D arbeider contractueel binnen de stad (voor een 5/8e opdracht). De prijs wordt als overdreven en niet duidelijk verantwoord/ gemotiveerd aanzien. |
20 |
|
Gunningscriterium nr. 2: Materiaalkost van fiets gerelateerde producten |
|||
|
1 |
Levanto |
De voorgelegde prijzen lijken zeer gunstig in vergelijking met de prijzen van het raamcontract SB/VC en gepubliceerde prijzen op internet. Enige terughoudendheid in de discussie omwille van de kwaliteitsgarantie maar gezien het basiskarakter van de producten is dit risico aanvaard. |
10 |
|
Gunningscriterium nr. 3: Geraamde duur van een aantal verwachtte herstellingen |
|||
|
1 |
Levanto |
De opgegeven tijden zijn zeer gunstig maar lijken niet realistisch. Maar dit hangt af van wat is inbegrepen (intake/stockeren). In de onderhandelingsgesprekken is aangenomen 1 fiets per 30 minuten alles inbegrepen (10 fietsen/5 uur). Aan de opgegeven tijden zouden we aan geraamd 15 tot 25 fietsen per dag komen. |
12 |
|
Gunningscriterium nr. 4: Garantie van permanentie |
|||
|
1 |
Levanto |
Door de verminderde openingsuren is het eenvoudiger om de permanentie te garanderen. Op basis van huidige werking schatten we in dat het voorstel realistisch is. |
10 |
|
Gunningscriterium nr. 5: Rapportage |
|||
|
1 |
Levanto |
De voorgestelde tool ziet er zeer goed uit. Het is echter niet duidelijk of dit wel bruikbaar doorgegeven kan worden voor opvolging aan facility. Er is dus enige twijfel (ook al wordt wel gemeld dat voldaan zal worden aan de gestelde eisen) |
3 |
|
Gunningscriterium nr. 6: Klachten en compensatie |
|||
|
1 |
Levanto |
Er is een verwijzing naar interne opvolging. Er is echter geen aanduiding naar ‘rapportering’ van klachten aan facility, compensatie/ genoegdoening voor de eindklant of een percentage goede werken dan wel tevredenheidsmeting. |
1 |
|
Gunningscriterium nr. 7: Duurzame werking |
|||
|
1 |
Levanto |
Buiten het sociaal ondernemen zijn er geen verwijzingen naar duurzaamheid (afvalverwerking, gebruikte materialen…). Er is dus enige terughoudendheid op dit vlak. |
10 |
Firma Levanto vzw, Clara Snellingsstraat 27 te 2100 Deurne, met ondernemingsnummer BE 0440.644.670 was de enige regelmatige inschrijver. De opdracht zal aan deze firma gegund worden.
In toepassing van artikel 26, §2 van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten, geschiedt de overheidsopdracht bij (vereenvoudigde) onderhandelingsprocedure met bekendmaking wanneer de aanbestedende overheid meerdere dienstverleners raadpleegt en over de voorwaarden van de opdracht onderhandelt met één of meer van hen.
In toepassing van artikel 58 van het Koninklijk Besluit van 15 juli 2011, gaat de aanbestedende overheid over tot selectie van de kandidaten of inschrijvers in de mate dat de noodzakelijke inlichtingen en documenten aantonen dat ze cumulatief voldoen aan:
Het college keurt de gunning goed voor “het uitbaten van een fietsatelier in den Bell”, op basis van bestek GAC/2013/2101, aan Levanto vzw, Clara Snellingsstraat 27 te 2100 Deurne, met ondernemingsnummer BE 0440.644.670.
De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
|
Omschrijving |
Bedrag |
Boekingsadres |
Bestelbon |
|
Uitbaten van een fietskelder |
31.482,00 EUR, BTW inbegrepen |
budgetplaats: 5280500000 |
Met orderbons |
|
31.482,00 EUR per jaar, BTW inbegrepen |
budgetplaats: 5280500000 |
- |