Met het besluit van de gemeenteraad van 20 maart 2000 (jaarnummer 619), aangepast bij het gemeenteraadsbesluit 21 oktober 2002 (jaarnummer 2307), kregen de districten de bevoegdheid over het decentraal publiek domein, groenvoorziening en openbare werken.
|
Fase |
Actie |
Datum |
Jaarnummer |
| commissie openbaar domein | advies | 16 april 2012 |
|
| projectdefinitie en concept | goedkeuring districtscollege | 4 juni 2012 |
2256 |
| adviezen |
seniorenraad |
17 juli 2012 7 mei 2013 4 juni 2013 18 november 2013 |
|
Op 4 juni 2012 (jaarnummer 2256) keurde het districtscollege de projectdefinitie en het concept voor de verkeersbegeleidende ingreep goed.
De inspraakperiode is voorbij. De bedrijfseenheid stadsontwikkeling maakte een voorontwerp op en legt het ter goedkeuring voor.
Het deel van de Zwarte-Arendlaan tussen de Condorlaan en de August Van de Wielelei wordt als woonerf ingericht. Dit wil zeggen dat alles gelijkgronds wordt aangelegd in kleinschalig materiaal (betonstraatstenen 0,22 x 0,22). Op het woonerf mogen de voetgangers de ganse breedte van de straat gebruiken. Onder de bestaande bomen komt een grasstrook, net zoals in het andere deel van de Zwarte-Arendlaan. Voor de inritten komen er grasbetontegels te liggen. Bij het plaatsen van deze tegels wordt er rekening gehouden met de wortels van de bestaande bomen. De twee bestaande eiken ter hoogte van de garages aan nummer 2 worden vervangen door nieuwe eiken met een grotere plantmaat. Daarnaast komen er nog drie nieuwe eiken bij. Dit zorgt ervoor dat de historische dreef opnieuw geaccentueerd wordt.
Er wordt geschrankt geparkeerd op kasseien. De parkeerbalans is +1.
Er wordt nieuwe verlichting voorzien en geplaatst op circa 18,00 meter van elkaar (geschrankt).
De bedrijfseenheid stadsontwikkeling stelt voor om het voorontwerp van 18 november 2013 voor de verkeersbegeleidende ingrepen in de Zwarte-Arendlaan goed te keuren.
Voorwaarden:
Het plan is aangepast.
Het districtscollege keurt het voorontwerp (18 november 2013) goed voor de verkeersbegeleidende ingreep in de Zwarte-Arendlaan.
Het districtscollege geeft opdracht aan:
| dienst | taak |
| SW/O&U/ONT | opmaken definitief ontwerp |
| bestuurscoördinator district | communicatie en participatietraject |