De totale uitgave bedraagt 15.851,00 EUR (incl. btw) en kan verrekend worden op de gewone begroting. Op budgetpositie 33000_12317 is voor het dienstjaar 2014 voldoende krediet beschikbaar onder voorbehoud van goedkeuring van de hogere overheid.
Op grond van artikel 236 Nieuwe Gemeentewet stelt het college de gunningsprocedure in en gunt zij de opdracht.
| Fase | Bestuursorgaan | Datum | Jaarnummer |
| Onderhandelingsprocedure LPA/2013/872 - Workshop risicoanalyse voor de Lokale Recherche Antwerpen | College | 15 november 2013 | 11373 |
De omzendbrief CP3 van 29 maart 2011 betreffende de organisatiebeheersing in de geïntegreerde politie, gestructureerd op twee niveaus stelt dat het functioneren van de politie als professioneler en kwaliteitsvoller dan vroeger kan worden bestempeld. Vanuit een verbetergerichte filosofie is het niettemin van belang deze positieve evolutie te verankeren en de dienstverlening continu te verbeteren. Een belangrijke voorwaarde in dit verband is een optimale bedrijfsvoering met aandacht voor de bevoegdheden en verantwoordelijkheden van zowel de leidinggevenden als medewerkers binnen de organisatie.
Onder andere via organisatiebeheersing wordt een grotere responsabilisering beoogd van de leidinggevenden en van elke medewerker. De kern van organisatiebeheersing is risicomanagement of risicobeheer. De eerste stap in risicomanagement is de identificatie of detectie van risico’s. In principe dienen zij zowel spontaan als systematisch gedetecteerd te worden en ter kennis gebracht aan de leiding.
CP3 stelt dat een goed werkend systeem van organisatiebeheersing behoort tot de essentiële elementen van goed bestuur. Om die reden is het aangewezen dat het concept ingang vindt in de politiewerking via opname in de veiligheidsplannen en opdrachtbrieven.
Om dit te kunnen realiseren wenst de Lokale Politie Antwerpen in het eerste kwartaal van 2014 elf workshops te organiseren waaraan 220 personeelsleden van de Lokale Recherche zullen deelnemen. Hiertoe werd een onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking uitgeschreven met referentie LPA/2013/872.
Om aan deze vraag te voldoen werd een onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking uitgeschreven.
Volgende firma's werden aangeschreven voor het indienen van een offerte:
| Firma | Adres |
| Baker Tilly Belgium | Kareelstraat 120-124, 9300 Aalst |
| Gents Adviesbureau | Kasteellaan 50, 9000 Gent |
| Van Havermaet Groenweghe | Diamantstraat 10 B201, 2200 Herentals |
| Fiduciaire Van Beek | Herentalsebaan 319, 2100 Deurne |
| I-Force cvba | Noordlaan 21, 9200 Dendermonde |
Volgende firma diende een offerte in:
| Firma | Adres |
| I-Force cvba |
Noordlaan 21, 9200 Dendermonde |
De firma I-Force cvba diende als enige een gunstige regelmatige offerte in. Het organiseren van een workshop risicoanalyse voor de Lokale Recherche Antwerpen kan gegund worden aan de firma I-Force cvba, Noordlaan 21, 9200 Dendermonde, ondernemingsnummer BE479839402, tegen 13.100,00 EUR + 2.751,00 EUR (21% btw) = 15.851,00 EUR (incl. btw)
Wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten en bepaalde opdrachten voor aanneming van werken, leveringen en diensten, en latere wijzigingen.
Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 betreffende plaatsing overheidsopdrachten klassieke sectoren.
Koninklijk Besluit van 14 januari 2013 tot bepaling van de algemene uitvoeringsregels van de overheidsopdrachten en van de concessies voor openbare werken, en latere wijzigingen.
Het Algemeen Reglement voor de Arbeidsbescherming (ARAB), Welzijnswet en Codex over het welzijn op het werk.
Het college keurt goed dat onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking met referentie LPA/2013/872 voor het organiseren van een workshop risicoanalyse voor de Lokale Recherche Antwerpen wordt gegund aan de firma I-Force cvba, Noordlaan 21, 9200 Dendermonde, ondernemingsnummer BE479839402.
De bijzondere rekenplichtige van de politiezone Antwerpen regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
| Workshop risicoanalyse voor de Lokale Recherche Antwerpen | 15.851,00 EUR (21% btw inbegrepen) |
budgetplaats: NR Voor het dienstjaar 2014 zal voldoende krediet worden voorzien onder voorbehoud van goedkeuring van de politiebegroting door de hogere overheid. |
4006008395 |