Het bestek beoogt de kostenloze verwerving van ca. 400 socio-culturele borden verspreid over het grondgebied van de stad Antwerpen. Het bestek voorziet ook in de mogelijkheid om extra borden aan te kopen, specifiek voor de stad. In dit geval zal hiervoor later een bestelbon worden opgemaakt die ter goedkeuring zal worden voorgelegd.
Artikel 57 § 3, 5° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college bevoegd is voor het vaststellen van de wijze van gunning en de voorwaarden van overheidsopdrachten als het gaat om een opdracht van dagelijks bestuur.
Met de gemeenteraadsbeslissing van 25 juni 2007 (jaarnummer 1521) werd bepaald dat aan de gemeenteraad per kwartaal kennis wordt gegeven van alle opdrachten van dagelijks bestuur die betrekking hebben op de buitengewone dienst en het bedrag van 67.000,00 EUR (exclusief btw) overschrijden.
De oude socio-culturele borden moeten uit het straatbeeld verdwijnen omdat ze hun levensduur bereikt hebben en omwille van esthetische redenen. Voor het leveren, plaatsen, reinigen, onderhouden, herstellen en exploiteren van nieuwe borden met socio-culturele communicatie in de publieke ruimte van de stad Antwerpen is het wenselijk een nieuw contract op te starten.
De gemeenschappelijke aankoopcentrale stelt voor om voor dit contract onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking GAC/2013/1796 uit te schrijven.
De stad Antwerpen zal voor prestaties die het voorwerp van deze opdracht uitmaken tevens kunnen optreden als aankoopcentrale voor:
Hierna de groep Antwerpen genoemd.
De stad Antwerpen is de aanbestedende overheid.
De betrouwbaarheid van de inschrijvers zal getoetst worden aan het toegangsrecht zoals bepaald in het KB van 15 juli 2011 betreffende de plaatsing van overheidsopdrachten klassieke sectoren.
Volgende selectiecriteria zijn van toepassing:
Technische bekwaamheid:
De inschrijver dient aan te tonen dat hij over voldoende technische bekwaamheid beschikt om deze opdracht tot een goed einde te brengen. De geschiktheid van de kandidaat wordt als volgt beoordeeld:
Referenties met betrekking tot gelijkaardige opdrachten tijdens de laatste 3 jaar, met vermelding van bedrag, datum en de publiek- of privaatrechtelijke instanties waarvoor ze bestemd waren in het algemeen en voor welke overheidsinstelling in het bijzonder.
Voor elke referentieopdracht in de lijst worden volgende vermeldingen bijgevoegd:
De opdracht wordt gegund aan de inschrijver met de economisch meest voordelige offerte rekening houdend met volgende gunningscriteria:
DEEL I: GUNNINGSWIJZE
In toepassing van artikel 26§1, 1° a) van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten, zal deze opdracht gegund worden bij onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking omdat de goed te keuren uitgave niet hoger is dan het bij het artikel 105, 2° van Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 vastgelegd bedrag van 85.000 EUR (zonder belasting op de toegevoegde waarde).
DEEL II: SPECIFIEKE BEPALINGEN
In toepassing van artikel 58 van het Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 betreffende de overheidsopdrachten, dient de leverancier van een opdracht voor leveringen overeenkomstig de bepalingen van artikelen 67 en 71, zijn financiële en economische draagkracht en zijn technische bekwaamheid aan te tonen.
In toepassing van artikel 107 van de Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 betreffende de overheidsopdrachten wordt de opdracht gegund, hetzij aan de inschrijver die de laagste offerte heeft ingediend, hetzij aan de inschrijver die de offerte heeft ingediend die de economisch voordeligste is vanuit het oogpunt van de aanbestedende overheid.
In toepassing van artikel 2, 4° van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten, zal de stad Antwerpen optreden als aankoopcentrale in die zin dat ze overheidsopdrachten of raamovereenkomsten met betrekking tot werken plaatst die bestemd zijn voor aanbestedende overheden, overheidsbedrijven of aanbestedende entiteiten.
Het college keurt bestek GAC/2013/1796 voor het leveren, plaatsen, reinigen, onderhouden, herstellen en exploiteren van borden met socio-culturele communicatie in de publieke ruimte van de stad Antwerpen goed en keurt eveneens goed dat:
De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
| (in voorkomend geval) leveren, plaatsen, reinigen, onderhouden, herstellen en exploiteren van borden met socio-culturele communicatie in de publieke ruimte van de stad Antwerpen 2014 - MJP 2014-2019 | budgetplaats: 5151000000 budgetpositie:225 functiegebied:1SWN050309A00000 subsidie:SUB_NR fonds:INTERN begrotingsprogramma:1SA010200 budgetperiode: 1400 mits goedkeuring van budgetopmaak 2014 door het college, de gemeenteraad en de hogere overheid |
met bestelbons |
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
| (in voorkomend geval) leveren, plaatsen, reinigen, onderhouden, herstellen en exploiteren van borden met socio-culturele communicatie in de publieke ruimte van de stad Antwerpen 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019 - 2020 - 2021 - 2022 en 2023 | budgetplaats: 5151000000 budgetpositie:225 functiegebied:1SWN050309A00000 subsidie:SUB_NR fonds:INTERN begrotingsprogramma:1SA010200 budgetperiode: 1500 - 1600 - 1700 - 1800 - 1900 - 2000 - 2100 - 2200 - 2300 mits goedkeuring van de budgetten door college, gemeenteraad en hogere overheid |
met bestelbons |