Terug

2013_CBS_09350 - Bestek GAC/2013/1836 - Raamcontract voor het faciliteren en begeleiden van ontmoetingsruimtes in het kader van Stadslab2050. Bestek en procedure - Goedkeuring

college van burgemeester en schepenen
vr 20/09/2013 - 09:00 Collegezaal, stadhuis
Goedgekeurd

Samenstelling

Aanwezig

Bart De Wever, burgemeester; Koen Kennis, schepen; Philip Heylen, schepen; Ludo Van Campenhout, schepen; Claude Marinower, schepen; Marc Van Peel, schepen; Rob Van de Velde, schepen; Nabilla Ait Daoud, schepen; Liesbeth Homans, schepen; Roel Verhaert, stadssecretaris

Afwezig

Serge Muyters, waarnemend korpschef

Secretaris

Roel Verhaert, stadssecretaris

Voorzitter

Bart De Wever, burgemeester
2013_CBS_09350 - Bestek GAC/2013/1836 - Raamcontract voor het faciliteren en begeleiden van ontmoetingsruimtes in het kader van Stadslab2050. Bestek en procedure - Goedkeuring 2013_CBS_09350 - Bestek GAC/2013/1836 - Raamcontract voor het faciliteren en begeleiden van ontmoetingsruimtes in het kader van Stadslab2050. Bestek en procedure - Goedkeuring

Motivering

Gekoppelde besluiten

Regelgeving: bevoegdheid

Artikel 57 § 3, 5° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college bevoegd is voor het vaststellen van de wijze van gunning en de voorwaarden van overheidsopdrachten als het gaat om een opdracht van dagelijks bestuur.

Aanleiding en context

Deze opdracht omvat het aanstellen van een procesbegeleider voor het co-organiseren van ontmoetingsruimtes in kader van het opgerichte Stadslab2050.  De opdracht vloeit voort uit de noodzaak om bijkomende expertise en ondersteuning te verkrijgen op vlak van procesbegeleiding en het faciliteren van participatieve events voor het Stadslab2050.

De opdracht omvat meer specifiek: samen met projectleider, inhoudelijk team en kernteam van Stadslab2050 het uittekenen, begeleiden, faciliteren en nazorg van minimaal 6 ontmoetingsruimtes voor einde 2015.

De opdracht bestaat er in de verschillende ontmoetingsruimtes van Stadslab2050 op een vlotte manier te laten verlopen. Dit houdt in dat zowel bij de voorbereiding, de ontmoetingsruimte zelf als de nazorg er voldoende ondersteuning geboden wordt.

De stad Antwerpen is de aanbestedende overheid.

Argumentatie

SELECTIECRITERIA

De inschrijver dient aan te tonen dat hij minimaal voldoet aan de vereisten betreffende vakkundigheid. De inschrijver zal daartoe  3 recente referenties (maximaal vijf jaar oud) voorleggen, met opgave van contactpersonen, met betrekking tot:

  • expertise op vlak van transitieprocessen  en/of expertise op vlak van participatieve processen met aandacht voor een multi-actor setting;
  • minstens vertrouwdheid met de thema’s zoals vermeld in de beleidsnota “Antwerpen, duurzame stad voor iedereen”.

GUNNINGSCRITERIA

Nr.

Beschrijving

Gewicht

1

Prijs

30

 

Regel van drie; Score offerte = (prijs laagste offerte / prijs offerte) * gewicht van het criterium prijs

De eenheidsprijzen van elke post worden vermenigvuldigd met de vermoedelijke hoeveelheden. Deze subtotalen worden opgeteld. Dit totaal zal gebruikt worden om de regel van drie toe te passen.

2

Visie, benadering, kwaliteit en teamsamenstelling

70

 

De inschrijver dient bijlage D van het bestek in te vullen en bij de offerte te voegen.

Subcriteria:

1- De garanties op een kwalitatieve procesinrichting bij de voorbereiding en de structurering van de ontmoetingsruimte met het oog op een optimale output: 15 punten.

2- De garantie op een kwalitatief goed samengesteld team (oa ervaring en maturiteit van de voorgestelde projectverantwoordelijk en zijn team, alsook van de voorgestelde vervangers): 5 punten.

3- De inzet van mensen (aantal mensdagen): 10 punten.

4- De creativiteit en het pragmatisme (bruikbaarheid en toepasbaarheid) van de voorgestelde aanpak: 5 punten.

5- Garantie op het teweegbrengen van maximale participatie van het publiek: 10 punten.

6- Garantie op het verkrijgen van acties of experimenten en beloftevolle ideeën voor acties: 15 punten.

7- Garantie op kwalitatieve evaluatie, leren en reflectie: 10 punten

Juridische grond

In toepassing van artikel 26§1, 1° a) van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten, zal deze opdracht gegund worden bij onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking omdat de goed te keuren uitgave niet hoger is dan het bij het artikel 105, 2° van Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 vastgelegd bedrag van 85.000 EUR (zonder belasting op de toegevoegde waarde). 

In toepassing van artikel 58 van het Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 betreffende de overheidsopdrachten, dient de dienstverlener van een opdracht voor diensten overeenkomstig de bepalingen van artikelen 67 en 72, zijn financiële en economische draagkracht en zijn technische bekwaamheid aan te tonen.

In toepassing van artikel 107 van de Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 betreffende de overheidsopdrachten wordt de opdracht gegund, hetzij aan de inschrijver die de laagste offerte heeft ingediend, hetzij aan de inschrijver die de offerte heeft ingediend die de economisch voordeligste is vanuit het oogpunt van de aanbestedende overheid.

Besluit

Het college van burgemeester en schepenen beslist:

Artikel 1

Het college keurt bestek GAC/2013/1836 voor het afsluiten van een 'raamcontract voor het faciliteren en begeleiden van ontmoetingsruimtes in het kader van Stadslab2050' goed en keurt eveneens goed dat hiervoor een onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking wordt uitgeschreven.

Artikel 2

De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt: 

Omschrijving

Bedrag

Boekingsadres

Bestelbon

Ontmoetingsruimte Stadslab2050

 

budgetplaats: 515250000
budgetpositie: 613
functiegebied: 1HWN010202A00000
subsidie: SUB_NR
fonds: INTERN
begrotingsprogramma: 1SA010380
budgetperiode: 1400, 1500
mits goedkeuring van de budgetten door college, gemeenteraad en hogere overheid

Met orderbons

 


Bijlagen

  • 1836_Ontmoetingsruimte_Stadslab2050_Bestek_v3.doc
  • 1836_Ontmoetingsruimte_Stadslab2050_Bijlage_C_Inventaris.xls
  • 1836_Ontmoetingsruimte_Stadslab2050_Bijlage_D_Tijdstabel.docx