De Dreams Concept International vzw organiseert op 24 augustus 2013 het Afro Multicultural Carnival, Afrikaans carnaval, op het Sint-Jansplein te Antwerpen. De organisatoren vragen hiervoor logistieke ondersteuning aan de dienst patrimoniumonderhoud/bijzondere opdrachten en feestmateriaal. Het gaat om volgend materiaal:
Carnaval wordt niet alleen in Europa gevierd maar bestaat ook in Afrika. Met dit feest willen ze Antwerpen kennis laten maken met de rijke traditie van zang, dans en kledij van sommige streken in Afrika.
Op 26 april 2010 (jaarnummer 504) keurde de gemeenteraad het nieuw gebruiksreglement goed voor het ter beschikking stellen van logistiek materiaal voor evenementen.
Retributiereglement op inname van het openbaar domein voor evenementen en manifestaties van 14 december 2009 (jaarnummer 2125).
Collegebesluit over de reiniging en het verwijderen van afvalstoffen bij manifestaties of feestelijkheden van 18 december 2009 (jaarnummer 18606).
Het college keurt de logistieke ondersteuning aan Dreams Concept International vzw goed voor het 'Afro Multicultural Carnival' op zaterdag 24 augustus 2013 op het Sint-Jansplein, Antwerpen:
Het college geeft opdracht aan:
| Dienst | Taak |
| PO/BOF/EVM |
|