Artikelen 180 en 279 van het Gemeentedecreet belasten de districtssecretaris met het opstellen en bewaren van de notulen van het districtscollege. De notulen vermelden in chronologische volgorde alle besproken onderwerpen en het gevolg dat eraan werd gegeven. Zij vermelden duidelijk alle genomen beslissingen.
Artikelen 51 en 278 van het Gemeentedecreet bepalen dat de notulen worden goedgekeurd op de eerstvolgende vergadering van het districtscollege. De originelen van de notulen van het districtscollege worden, na goedkeuring, door de voorzitter van het districtscollege en door de districtssecretaris ondertekend. De goedgekeurde notulen worden in de loop van de week na de goedkeuring aan de raadsleden bezorgd, hetzij elektronisch, hetzij fysiek.
Het districtscollege vergaderde op 5 maart 2013. Iedereen was aanwezig.
Het districtscollege dient de notulen van de zitting goed te keuren in de eerstvolgende gewone zitting.
Het districtscollege keurt de notulen van 5 maart 2013 goed. Bij volgende ontwerpbesluiten werden opmerkingen gemaakt:
2013_DCHO_00047Sport - Organisatie 10de Grote Prijs Moretus. Toekenning toelage SOK Concordia - Goedkeuring
Aan te passen volgens budgetcontrole:
- Visum wordt verleend op 4 maart 2013.
2013_DCHO_00021Bestek GAC/2012/1218 - Het uitvoeren van onderhouds-, herstel- en vervangingswerken aan de technische en bovengrondse installaties van de fonteinen gelegen in Berchem, Hoboken en Merksem. Gunning. - Goedkeuring
2013_DCHO_00035 Lageweg. SWOU05536 - Projectdefinitie en concept - Goedkeuring
2013_DCHO_00038Gemeenschappelijk financieel platform (GFP) - Normale bestellingen op investeringsbudget voor een bedrag tot en met 5.500,00 EUR zonder btw. Lijst bestelbons. - Goedkeuring
- motivering vrije tekstlijn moet ingevuld worden onder tabblad teksten
Het districtscollege geeft opdracht aan:
| Dienst | Taak |
| Districtssecretaris | De notulen binnen de wettelijk voorgeschreven termijn te bezorgen aan de districtsraadsleden. |