In Antwerpen worden door de stad, in samenwerking met of met steun (subsidies) van de Vlaamse overheid diverse projecten gerealiseerd. Een regelmatige stand van zaken en opvolging op uitvoerend politiek niveau is wenselijk.
In de voorbije jaren werden een aantal projecten gerealiseerd en opgestart.
Het college van burgemeester en schepenen wil daarom de Vlaamse regering op vrijdag 30 augustus 2013 uitnodigen voor een busrondrit langs de realisaties van de voorbije jaren, de geplande initiatieven en opgestarte projecten voor de komende jaren van de stad Antwerpen en het OCMW Antwerpen waarin Vlaanderen participeert.
Naast de Vlaamse regering en het college van burgemeester en schepen zal er ook een afvaardiging van het managementteam uitgenodigd worden voor deze rondrit.
Het college beslist dat het bezoek niet zal doorgaan op 30 augustus 2013, maar in het najaar 2013 en aan de Vlaamse overheid wordt gevraagd een voorstel te doen.