Er wordt door een IKA een bedrag van 24.200,00 EUR verschoven van SDBE040801A00000 naar SDBE040601A00000.
Artikel 57 §3, 4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college van burgemeester en schepenen bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.
Artikel 282, §2, 1° van het Gemeentedecreet bepaalt dat het college bevoegdheden, die door andere overheden werden opgedragen, kan overdragen aan de districtscolleges, voor zover de regel die het college deze bevoegdheid toewees, het college daartoe machtigt.
Met het collegebesluit van 16 maart 2000 (jaarnummer 3984) en het gemeenteraadsbesluit van 20 maart 2000 (jaarnummer 619) werden de bevoegdheden van de districten bepaald. Met het collegebesluit van 9 oktober 2002 (jaarnummer 11543) en het gemeenteraadsbesluit van 21 oktober 2002 (jaarnummer 230) werden een aantal bevoegdheden van de districtsbesturen verder verfijnd. Het districtsbestuur is bevoegd voor lokale evenementen.
Op 21 augustus 1997 (jaarnummer 11150) gaf het college aan de centrale aankoopdienst toelating om bestellingen tussen 200.000 BEF tot 800.000 BEF op de gewone dienst en bestellingen op de buitengewone dienst onder 200.000 BEF gebundeld per wekelijkse lijst door het college te laten goedkeuren.
Op 19 december 2008 (jaarnummer 17254) besloot het college om te starten met een samenwerking tussen stad Antwerpen en OCMW op het vlak van aankoop.
Op 26 januari 2011 (jaarnummer 28) keurde het managementteam goed dat de collegebesluiten met lijsten met normale bestellingen of raambestellingen op het exploitatiebudget groter dan 5.500,00 EUR en kleiner dan 22.000,00 EUR en op het investeringsbudget kleiner dan 5.500,00 EUR, met uitzondering van correctiebestellingen, voortaan door de bestellende bedrijfseenheden en diensten worden opgemaakt en ter goedkeuring aan het college worden voorgelegd.
De bedrijven en diensten van de stad zijn sturend voor het volledige proces van de opvolging en goedkeuring van de bestellingen via de contracten. Indien een bestelling via een gekend contract in GFP aanleiding geeft tot het aanmaken van een collegebesluit ter goedkeuring, zal dit ook door het bestellende bedrijf of de bestellende dienst dienen te gebeuren. Enkel wanneer een bestek moet opgemaakt worden, komt de dienst gemeenschappelijke aankoopcentrale tussen.
Het district Berchem plaatst het Brilschanspark gedurende 5 zondagen tijdens de zomermaanden extra op de kaart als dé locatie voor zomerse openluchtactiviteiten voor alle Berchemnaars. De 4 zondagen in augustus voorzien een samenhangend programma. Het concept hiervoor wordt momenteel uitgewerkt. Op zondag 1 september 2013 sluiten we het zomerprogramma af met een heuse Disney-dag.
'The summer is magic'-tour wordt voor Disney Channel georganiseerd door Danzateljee en HC Pyrotechnics, in samenwerking met The Fungroup.
In zijn bestuursakkoord vermeldt het districtsbestuur dat zij de Zomer van Antwerpen wensen door te trekken naar de Zomer van Berchem, waarbij het Brilschanspark naar voren wordt geschoven als locatie hiervoor. 'The summer is magic' van Disney Channel wordt de afsluiter van het zomerprogramma.
Artikel 17, §2, 1° f, van de wet van 24 december 1993 bepaalt dat de werken, levering en diensten die wegens hun technische of artistieke specificiteit of omwille van de exclusieve rechten slechts aan een bepaalde aannemer, leverancier of dienstverlener kunnen worden toevertrouwd, mogen worden gegund op basis van een onderhandelingsprocedure.
Het districtscollege keurt 'The summer is magic'-Disney dag op zondag 1 september 2013 goed als afsluiter van het zomerprogramma van het district Berchem.
De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Dancevent Hogeweg 28 2600 Berchem NBE0874769457 |
24.200,00 EUR | budgetplaats:5012000000 budgetpositie:611 functiegebied:SDBE040601A00000 subsidie:SUB_NR fonds: intern begrotingsprogramma:501110710 budgetperiode:1300 |
4005064428 |