Om het college een duidelijk overzicht te geven van de totale kostprijs van een evenement worden de eerder goedgekeurde uitgaven in het kader van het budgethouderschap ter kennis gebracht. Gepresteerde uren van personeelsleden van marketing & communicatie komen niet in aanmerking voor toeslag.
De opbrengst van de terbeschikkingstelling van de leys- en trouwzaal wordt geraamd op 600,00 EUR.
Voorschot: 600,00 EUR
Waarborg: 1.000,00 EUR
Extra diensten: keuken: 100,00 EUR; partytafel: 105,00 EUR; spreekgestoelte: 25,00 EUR
Raming van de terug te vorderen personeelskosten aan de aanvrager (CONFORM OFFERTE):
2 uren coördinatie aan 49,61 EUR/uur: 99,22 EUR (21% BTW inbegrepen)
4 uren toezicht aan 49,61 EUR/uur: 198,44 EUR (21% BTW inbegrepen)
Bedragen afhankelijk van het niveau van de ingezette personeelsleden (gemeenteraadsbesluit van 20 oktober 2008, jaarnummer 1858) en van de gegevens die in de offerte werden meegegeven.
Het voorschot en de waarborg moeten betaald zijn voordat de activiteit plaatsvindt. Indien er geen schade is, wordt de waarborg teruggestort.
De eindafrekening wordt opgemaakt op basis van personeelsinzet en eventueel gebruik van extra diensten.
Artikel 57 § 3, 1° van het Gemeentedecreet bepaalt dat het college bevoegd is voor daden van beheer over de gemeentelijke inrichtingen en eigendommen, binnen de door de gemeenteraad vastgestelde algemene regels.
De Nederlandse Kamer van koophandel voor België, Tervurenlaan 168 bus 2, 1150 Brussel, vraagt om de Leys- en trouwzaal te mogen gebruiken voor het organiseren van een executive meeting met aansluitend een diner op donderdag 11 april 2013 van 18.00 uur tot 22.00 uur (opstelling en afbraak inbegrepen).
Om de goede relatie tussen de partijen te beklemtonen, wordt de trouwzaal gratis ter beschikking gesteld aan de organisatie.
Genodigden:leden van de Nederlandse Kamer van koophandel
Aantal genodigden: 150
2 personeelsleden zijn nodig om deze activiteit in goede banen te leiden:
| Datum | Functie | Niveau | uren |
| 11 april 2013 | administratief technisch assistent | C1 - C3 | 17.00 uur tot 19.00 uur |
| 11 april 2013 | technisch assistent | C1 - C3 | 18.00 uur tot 22.00 uur |
Marketing & communicatie toetst elke aanvraag voor de terbeschikkingstelling van zalen in het stadhuis af met het gebruiksreglement 'Open Stadhuis'. Aanvragen voor de terbeschikkingstelling van zalen die voldoen aan het gebruiksreglement worden ter goedkeuring aan het college voorgelegd.
Het college keurt goed dat de leys- en trouwzaal ter beschikking worden gesteld aan de Nederlandse Kamer van koophandel voor België, voor het organiseren van een vergadering met aansluitend een diner. Op 11 april 2013 van 18.00 uur tot 22.00 uur (opstelling en afbraak inbegrepen).
Het college beslist om de burgemeester af te vaardigen.
Het college keurt goed dat toelating wordt verleend aan:
om op donderdag 11 april 2013 het nodige werk te presteren ten behoeve van Open Stadhuis 175.
Het college geeft opdracht aan:
| Dienst | Taak |
| MC/EFP | aanmaken indicatieve AVIAS + opmaken reservatiebrief voor betaling voorschot en waarborg |
| FI/EB/ADO | boeken van het voorschot en waarborg (op wachtrekening) |
| MC/SD/FIN | opmaken factuur voor gebruik van de zaal en terugvordering |
De financieel beheerder regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Nederlandse Kamer van koophandel voor België |
600,00 EUR |
op wachtrekening: voorafbetaling open stadhuis |
n.v.t. |
|
Waarborg |
1.000,00 EUR | De waarborg wordt geparkeerd op volgende algemene rekening voor derden 4880000100 | n.v.t. |
|
Extra kost: |
100,00 EUR 105,00 EUR 25,00 EUR |
Budgetplaats: 5161000000 |
n.v.t. |
|
Terugvordering kostprijs personeel van de zaalgebruiker |
297,66 EUR |
Budgetplaats: 516100000 |
n.v.t. |