Het Havenbedrijf Antwerpen organiseert op woensdag 28 augustus 2013 een groots evenement dat het Havenbedrijf Antwerpen ter ere van het vijfentwintigjarig jubileum van de MoU (Memorandum of Understanding) organiseert. De MoU verbindt onze haven met de haven van Nogaya in Japan. Het Havenbedrijf vraagt hiervoor logistieke ondersteuning aan de dienst patrimoniumonderhoud/bijzondere opdrachten en feestmateriaal. Het gaat om volgend materiaal:
Aangezien dit een enorm belangrijke protocollaire ontvangst is voor de stad, dient dit uiteraard door de stad ondersteund te worden. Het Deurganckdok ligt dan misschien wel deels op ander grondgebied, het is wel deel van de haven van Antwerpen.
De gemeenteraad keurde op 26 april 2010 (jaarnummer 504) het reglement goed voor het ter beschikking stellen van logistiek materiaal en de inzet van personeel voor evenementen.
Retributiereglement op inname van het openbaar domein voor evenementen en manifestaties van 14 december 2009 (jaarnummer 2125).
Collegebesluit over de reiniging en het verwijderen van afvalstoffen bij manifestaties of feestelijkheden van 18 december 2009 (jaarnummer 18606).
Het college keurt de logistieke ondersteuning aan het Havenbedrijf Antwerpen goed voor de organisatie van het Nagoya event op woensdag 28 augustus 2013 en voor de levering van het materiaal in de werf Zeesluis Deurganckdok, Sint-Antoniusweg te 9130 Doel.
Het college geeft opdracht aan:
| dienst | taak |
| PO/BOF/EVM |
kosteloos leveren van materialen en de inzet van personeel aan het Havenbedrijf Antwerpen.
|