Artikel 42 van Vlarem I bepaalt dat het college kennis neemt van de overname van een exploitatie- of milieuvergunning.
Aanvrager: Singh bvba - Leuvensesteenweg 275 - 3200 Aarschot. De aanvraag omvat de overname van een vergunde handcarwash.
Het college beslist op basis van het verslag van de dienst milieuvergunningen, dat als bijlage bij dit besluit is gevoegd.
Het milieuvergunningendecreet van 28 juni 1985, meermaals gewijzigd, en haar uitvoeringsbesluiten (Vlarem I en II) bepalen dat niemand zonder voorafgaande en schriftelijke vergunning of melding een als hinderlijk ingedeelde inrichting klasse 1, 2 of 3 mag exploiteren of veranderen.
Het college neemt kennis van de melding van overname, ingediend door Singh bvba, Leuvensesteenweg 275, 3200 Aarschot, om de milieuvergunning klasse 2 met referentie AN2012/425 (voorheen AN2010/352, op naam van Gurman bvba) over te nemen van Ahmed bvba, Gallifortlei 287, 2100 Deurne-Antwerpen. Deze vergunning heeft als einddatum 15 oktober 2030.
Het college wijst erop dat de bestaande vergunningsvoorwaarden van kracht blijven.