Binnengemeentelijke decentralisatie
Met het gemeenteraadsbesluit van 20 maart 2000, jaarnummer 619, en bij collegebesluit van 16 maart 2000, jaarnummer 3984, werden de bevoegdheden van de districten bepaald. Met het collegebesluit van 9 oktober 11543, en het gemeenteraadsbesluit van 21 oktober 2002, jaarnummer 2307, werden een aantal bevoegdheden van de districtsbesturen verder verfijnd. Het district is bevoegd voor lokale feestelijkheden en evenementen.
Jaarlijks organiseert Bredabaan Promotions het evenement “Merksem Feest” met onder andere een braderij op de Bredabaan. In 2012 vindt dit evenement plaats op vrijdag 24, zaterdag 25 en zondag 26 augustus. Voor dit evenement wensen de organisatoren 2 mobiele podia te ontlenen.
Bredabaan Promotions organiseert de braderij al enkele opeenvolgende jaren. Het is een gratis evenement waar iedereen van kan genieten.
Op 26 april 2010 (jaarnummer 504) keurde de gemeenteraad het nieuwe gebruiksreglement goed voor het ter beschikking stellen van materiaal voor evenementen.
Retributiereglement op inname van het openbaar domein voor evenementen en manifestaties van 14 december 2009 (jaarnummer 2125).
Collegebesluit over de reiniging en het verwijderen van afvalstoffen bij manifestaties of feestelijkheden van afvalstoffen bij manifestaties of feestelijkheden van 18 december 2009 (jaarnummer 18606).
Gunstig advies van patrimoniumonderhoud/logistiek/bijzondere opdrachten en feestmateriaal om het materiaal te leveren volgens planning (dossier B203021).
Toepassen gebruiksreglement.
Het college keurt de logistieke ondersteuning aan Bredabaan Promotions goed bij de organisatie van “Merksem Feest” op 24, 25 en 26 augustus 2012.
Het college geeft opdracht aan:
| Dienst | Taak |
| PO/BOF/EVM | kosteloos leveren, opbouwen, afbreken en ophalen van 2 mobiele podia. |