Om het college een duidelijk overzicht te geven van de totale kostprijs van een evenement worden de eerder goedgekeurde uitgaven in het kader van het budgethouderschap ter kennis gebracht. Gepresteerde uren van personeelsleden van marketing & communicatie komen niet in aanmerking voor toeslag.
De opbrengst van de terbeschikkingstelling van de wandel-, trouw-, en Leyszaal wordt geraamd op 3400,00 EUR. (waarborg: 1.000,00 EUR)
Extra diensten: keuken: 100,00 EUR
Raming van de terug te vorderen personeelskosten aan de aanvrager (conform offerte):
2 uren coördinatie aan 49,61 EUR/uur: 99,22 EUR (21% BTW inbegrepen)
12 uren toezicht aan 49,61 EUR/uur: 595,32 EUR (21% BTW inbegrepen)
Bedragen afhankelijk van het niveau van de ingezette personeelsleden (gemeenteraadsbesluit van 20 oktober 2008, jaarnummer 1858) en van de gegevens die in de offerte werden meegegeven.
Het voorschot en de waarborg moeten betaald zijn voordat de activiteit plaatsvindt. Indien er geen schade is, wordt de waarborg teruggestort.
De eindafrekening wordt opgemaakt op basis van personeelsinzet en eventueel gebruik van extra diensten.
Artikel 57 § 3, 1° van het Gemeentedecreet bepaalt dat het college bevoegd is voor daden van beheer over de gemeentelijke inrichtingen en eigendommen, binnen de door de gemeenteraad vastgestelde algemene regels.
De heer Mark Schut, directeur van Markant Meetings and Events, Carré 16, Tilburg, Nederland, vraagt om de Leys-, trouw- en wandelzaal te mogen gebruiken voor het organiseren van een receptie met aansluitend diner op maandag 10 december 2012 van 11.00 uur tot 23.00 uur (opstelling en afbraak inbegrepen).
Genodigden: Het diner is voor de Raad van Bestuur en de Raad van Commissarissen van het chemie concern DSM. DSM houdt zich vooral bezig met wetenschap en is actief in gezondheid, voeding en materialen.
Aantal genodigden: 65
2 personeelsleden zijn nodig om deze activiteit in goede banen te leiden:
| Datum | Functie | Niveau | uren |
| 10 december 2012 | administratief technisch assistent | C1 - C3 | 18.00 uur tot 20.00 uur |
| 10 december 2012 | technisch assistent | C1 - C3 | 11.00 uur tot 23.00 uur |
Marketing & communicatie toetst elke aanvraag voor de terbeschikkingstelling van zalen in het stadhuis af met het gebruiksreglement 'Open Stadhuis'. Aanvragen voor de terbeschikkingstelling van zalen die voldoen aan het gebruiksreglement worden ter goedkeuring aan het college voorgelegd.
Het college keurt goed dat de Leys-, trouw- en wandelzaal ter beschikking worden gesteld aan de heer Mark Schut van Markant Meetings and Events, voor het organiseren van een receptie met aansluitend diner op maandag 10 december 2012 van 11.00 uur tot 23.00 uur (opstelling en afbraak inbegrepen).
Het college keurt goed dat toelating wordt verleend aan:
om op maandag 10 december 2012 het nodige werk te presteren ten behoeve van Open Stadhuis 165.
Het college geeft opdracht aan:
| Dienst | Taak |
| MC/EFP | aanmaken indicatieve AVIAS + opmaken reservatiebrief voor betaling voorschot en waarborg |
| FI/EB/ADO | boeken van het voorschot en waarborg (op wachtrekening) |
| MC/SD/FIN | opmaken factuur voor gebruik van de zaal en terugvordering |
De stadsontvanger regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Mark schut |
3.400,00 EUR |
op wachtrekening: voorafbetaling open stadhuis |
n.v.t. |
|
Waarborg |
1.000,00 EUR | De waarborg wordt geparkeerd op volgende algemene rekening voor derden 4880000100 | n.v.t. |
|
Extra kost: |
100,00 EUR |
Budgetplaats: 5161000000 |
n.v.t. |
|
Terugvordering kostprijs personeel van de zaalgebruiker |
694,54 EUR |
Budgetplaats: 516100000 |
n.v.t. |