Artikel 57 §3, 4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college van burgemeester en schepenen bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.
Om meerdere diensten toegang te geven tot het profiel van dna.be, wil de bedrijfseenheid marketing & communicatie de opbouw hiervan optimaliseren en 1 centraal profiel uitwerken, waaraan de andere profielen automatisch gekoppeld worden. In de toekomst kunnen dan gemakkelijk bijkomende verfijningen gekoppeld worden.
Dienstnota 'Bestellen en betalen in de stad'
Om de optimalisatie van het dna.be profiel uit te voeren wil marketing & communicatie een bedrag van 51.400,80 EUR inclusief btw vastleggen op leverancier Prophets. Deze leverancier heeft het concept voor dna.be ontwikkeld en uitgevoerd, waardoor deze optimalisatie niet uit te voeren is door een andere firma. Het is de bedoeling om het afgelegde traject nu te finaliseren door deze optimalisatie.
Marketing & communicatie heeft voorafgaandelijk goedkeuring gekregen van cel visum voor deze vastlegging.
De stadsontvanger verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Prophets |
51.400,80 EUR | budgetplaats: 5181500000 budgetpositie: 611 functiegebied: SDMC030302A00000 subsidie: SUB_NR fonds: intern begrotingsprogramma: 510260119 budgetperiode: 1200 |
4005053715 |