Terug

2013_CBS_00336 - Gymhal Terlinden - Verlenging overeenkomst gedeeld beheer met Klimop R.T. Merksem vzw - Goedkeuring

college van burgemeester en schepenen
vr 18/01/2013 - 09:00 Collegezaal, stadhuis
Goedgekeurd

Samenstelling

Aanwezig

Bart De Wever, burgemeester; Koen Kennis, schepen; Philip Heylen, schepen; Ludo Van Campenhout, schepen; Claude Marinower, schepen; Marc Van Peel, schepen; Rob Van de Velde, schepen; Nabilla Ait Daoud, schepen; Liesbeth Homans, schepen; Roel Verhaert, stadssecretaris

Afwezig

Serge Muyters, waarnemend korpschef

Secretaris

Roel Verhaert, stadssecretaris

Voorzitter

Bart De Wever, burgemeester
2013_CBS_00336 - Gymhal Terlinden - Verlenging overeenkomst gedeeld beheer met Klimop R.T. Merksem vzw - Goedkeuring 2013_CBS_00336 - Gymhal Terlinden - Verlenging overeenkomst gedeeld beheer met Klimop R.T. Merksem vzw - Goedkeuring

Motivering

Gekoppelde besluiten

Aanleiding en context

Op 13 juli 2012 keurde het college (jaarnummer 7357) de overeenkomst gedeeld beheer 2012-2013 met Klimop R.T. Merksem vzw goed.

In artikel 3 'Duur van de overeenkomst' wordt ondermeer bepaald dat het gedeeld beheer kan verder gezet worden na een gunstige evaluatie van de opvolging van de bepalingen van de huidige overeenkomst.

Argumentatie

Conform artikel 3 van de huidige overeenkomst werd er in overleg met Klimop R.T. Merksem vzw de samenwerking en de opvolging van de huidige overeenkomst geëvalueerd. Uit de evaluatie kan besloten worden dat Klimop R.T. Merksem vzw in het algemeen de richtlijnen als een goede huisvader heeft nageleefd en dat de samenwerking kan worden voort gezet.

In functie van de doelstelling van de overeenkomst gedeeld beheer, namelijk het realiseren van een langdurige en construtieve samenwerking, stelt de dienst sport en recreatie voor om de overeenkomst met een termijn van 12 maanden te verlengen van 1 januari 2013 tot en met 31 december 2013.

Juridische grond

Overeenkomstig artikel 57 §3, 1° van het Gemeentedecreet is het college bevoegd voor de daden van beheer over de gemeentelijke inrichtingen eigendommen.

Beleidsdoelstellingen

In Antwerpen plaatsen we de sportinfrastructuur op de Europese kaart
De sportinfrastructuur in Antwerpen is maximaal toegankelijk
De openingsuren van infrastructuur maximaal afgestemd op de vraag van de gebruikers.

Besluit

Het college van burgemeester en schepenen beslist:

Artikel 1

Het college keurt de verlenging met twaalf maanden van overeenkomst 'gedeeld beheer 2012 -2013 Gymhal Terlinden' tussen de stad en Klimop R.T. Merksem vzw goed.

Artikel 2

Het college geeft opdracht aan:

Dienst Taak
CS Uitvoering van de overeenkomst voor gedeeld beheer met Klimop R.T. Merksem vzw voor Gymhal Terlinden.

 

Artikel 3

Dit besluit heeft in principe geen financiƫle gevolgen voor de stad of het OCMW.

Bijlagen