Terug

2012_CBS_06534 - Gemeenschappelijk financieel platform (GFP) - Cultuur, sport en jeugd - sport - bestelbon Cofely Services - Normale bestellingen op exploitatiebudget voor een bedrag van 5.500 EUR tot en met 22.000 EUR zonder btw per bestelbon. Lijst bestelbons - Goedkeuring

college van burgemeester en schepenen
vr 22/06/2012 - 09:00 Collegezaal, stadhuis
Goedgekeurd

Samenstelling

Aanwezig

Patrick Janssens, burgemeester; Robert Voorhamme, schepen; Philip Heylen, schepen; Ludo Van Campenhout, schepen; Marc Van Peel, schepen; Luc Bungeneers, schepen; Guy Lauwers, schepen; Güler Turan, schepen; Leen Verbist, schepen; Roel Verhaert, stadssecretaris

Afwezig

Serge Muyters, waarnemend korpschef

Secretaris

Roel Verhaert, stadssecretaris

Voorzitter

Patrick Janssens, burgemeester
2012_CBS_06534 - Gemeenschappelijk financieel platform (GFP) - Cultuur, sport en jeugd - sport - bestelbon Cofely Services - Normale bestellingen op exploitatiebudget voor een bedrag van 5.500 EUR tot en met 22.000 EUR zonder btw per bestelbon. Lijst bestelbons - Goedkeuring 2012_CBS_06534 - Gemeenschappelijk financieel platform (GFP) - Cultuur, sport en jeugd - sport - bestelbon Cofely Services - Normale bestellingen op exploitatiebudget voor een bedrag van 5.500 EUR tot en met 22.000 EUR zonder btw per bestelbon. Lijst bestelbons - Goedkeuring

Motivering

Regelgeving: bevoegdheid

Artikel 57 §3,4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.

Aanleiding en context

Op 21 augustus 1997 (jaarnummer 11150) gaf het college aan de centrale aankoopdienst toelating om bestellingen tussen 200.000 BEF tot 800.000 BEF op de gewone dienst en bestellingen op de buitengewone dienst onder 200.000 BEF gebundeld per wekelijkse lijst door het college te laten goedkeuren.
Op 19 december 2008 (jaarnummer 17254) besloot het college om te starten met een samenwerking tussen stad en OCMW op het vlak van aankoop.
Op 24 maart 2010 (jaarnummer 200) besloot het managementteam aan het college voor te stellen om de gemeenschappelijke aankoopcentrale operationeel onder te brengen binnen het OCMW.
De bedrijven en diensten van de stad zijn sturend voor het volledige proces van de opvolging en goedkeuring van de bestellingen via de contracten. Indien een bestelling via een gekend contract in GFP aanleiding geeft tot het aanmaken van een collegebesluit ter goedkeuring, zal dit ook door het bestellende bedrijf of de bestellende dienst dienen te gebeuren. Enkel wanneer een bestek moet opgemaakt worden, komt de gemeenschappelijke aankoopcentrale tussen.

Argumentatie

Dienstnota 'Bestellen en betalen binnen de stad' bepaalt dat voor normale bestellingen tussen 5.500,00 EUR en 22.000,00 EUR exclusief btw op het exploitatiebudget de betreffende bestelbons - met uitzondering van correctiebestellingen - op lijst mogen worden verzameld door de bedrijven of diensten. Het college keurt als budgethouder deze lijsten goed.

Beleidsdoelstellingen

In Antwerpen plaatsen we de sportinfrastructuur op de Europese kaart
De sportinfrastructuur in Antwerpen is maximaal toegankelijk
De openingsuren van infrastructuur maximaal afgestemd op de vraag van de gebruikers.

Besluit

Het college van burgemeester en schepenen beslist:

Artikel 1

Het college keurt bestelbon 4005038872 voor ledigen en injecteren van de wanden van de buffertank van de fontein van park Spoor Noord goed.

Artikel 2

De stadsontvanger verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:

Omschrijving Bedrag Boekingsadres Bestelbon
Cofely Services
Koning Albert II-laan 30, 28
1000 Brussel
ondernemingsnummer: 0402947797
rekeningnummer: BE28 0000 0038 0320
ledigen en injecteren wanden buffertank fontein park spoor noord
11.875,16 EUR
budgetplaats: 5113500000
budgetpositie: 611
functiegebied: SDCS010302A00000
subsidie: SUB_NR
fonds: INTERN
begrotingsprogramma: 510130740
budgetperiode: 1200
4005038872