Artikel 36,4° van Vlarem I bepaalt dat het college een uitspraak dient te doen over een milieuvergunningsaanvraag klasse 2.
Aanvrager: Milano bvba - Sint-Elisabethstraat 43 - 2060 Antwerpen. De aanvraag omvat een lokaal met dansgelegenheid.
Het college beslist op basis van het verslag van de dienst milieuvergunningen, dat als bijlage bij dit besluit is gevoegd.
Het milieuvergunningendecreet van 28 juni 1985, meermaals gewijzigd, en haar uitvoeringsbesluiten (Vlarem I en II) bepalen dat niemand zonder vergunning of melding een hinderlijk inrichting mag exploiteren.
Het college beslist een milieuvergunning klasse 2 goed te keuren aan Milano bvba, Sint-Elisabethstraat 43, 2060 Antwerpen, voor de exploitatie van een lokaal met dansgelegenheid gelegen te 2060 Antwerpen, Sint-Elisabethstraat 43.
Het college wijst erop dat volgende algemene en sectorale voorwaarden van toepassing zijn:
|
V01 |
algemene milieuvoorwaarden (hoofdstuk 4.1); |
|
V02 |
algemene milieuvoorwaarden, geluid (hoofdstuk 4.5); |
|
V03 |
algemene milieuvoorwaarden, oppervlaktewater (hoofdstuk 4.2); |
|
V09 |
algemene milieuvoorwaarden, licht (hoofdstuk 4.6); |
|
V70 |
ontspanningsinrichtingen, lokalen met dansgelegenheid (hoofdstuk 5.32, afdelingen 5.32.1 en 5.32.2). |
Het college beslist dat de exploitant de volgende bijzondere voorwaarden en brandweervoorwaarden dient na te leven:
Bijzondere voorwaarden:
Brandweervoorwaarden:
1. snelblustoestellen van minstens één bluseenheid conform NBN EN 3-7 - bijvoorbeeld 6 kg poeder type ABC - dienen aangebracht op volgende plaatsen:
* In de publiek toegankelijke ruimte * 2 toestellen;
* In de keuken * 1 toestel;
2. de inrichting moet voorzien worden van veiligheidsverlichting, die onmiddellijk en automatisch in dienst treedt bij het uitvallen van de stroom. Minimaal dienen armaturen aangebracht te worden boven elke uitgangsdeur, in alle evacuatiewegen (gangen en trappen), in de nabijheid van de brandbestrijdingsmiddelen en in alle lokalen die uitsluitend door kunstlicht bediend worden. De veiligheidsverlichting dient verder uitgebreid te worden zodanig dat de plaatsing en de verlichtingssterkte voldoende is om een gemakkelijke ontruiming te waarborgen. De veiligheidsverlichting moet tenminste gedurende 1 uur zonder onderbreking kunnen functioneren;
3. de uitgang moet ofwel kunnen open draaien in de vluchtzin, ofwel moet het maximaal toegelaten personen beperkt worden tot 49 personen.
Het college beslist dat de milieuvergunning ingaat op 1 juni 2012 en eindigt op 1 juni 2017.