Artikel 36,4° van Vlarem I bepaalt dat het college een uitspraak dient te doen over een milieuvergunningsaanvraag klasse 2.
Aanvrager: Iemants nv - Hoge Mauw 200 - 2370 Arendonk. De aanvraag omvat vervaardiging van metaalproducten, exclusief machines en apparaten.
Het college besliste in zitting van 18 november 2011 (jaarnummer 14990) dat in artikel 2 van het besluit de voorwaarde: “de toegestane werkuren van 07.00 uur tot 18.00 uur te laten veranderen naar 07.00 uur tot 19.00 uur”, wordt geweigerd en dat in de bijlage het verslag van de dienst milieuvergunningen bij bijzondere voorwaarde wordt vermeld: “werkzaamheden mogen enkel plaatsvinden op werkdagen 07.00 uur tot 19.00 uur.”
Het college beslist op basis van het verslag van de dienst milieuvergunningen, dat als bijlage bij dit besluit is gevoegd.
Het milieuvergunningendecreet van 28 juni 1985, meermaals gewijzigd, en haar uitvoeringsbesluiten (Vlarem I en II) bepalen dat niemand zonder vergunning of melding een hinderlijke inrichting mag exploiteren.
Het college keurt deze rechtzetting, zoals vermeld onder 'argumentatie', goed en deelt deze wijzigingen mee aan de aanvrager.