De uitgave voor 2012,2013, 2014 en 2015 kan verekend worden op budgetplaats 5141500000, budgetpositie 231 , functiegebied BUBA150102A00000, begrotingsprogramma 510150680 van de respectievelijke dienstjaren mits goedkeuring van de budgetten door college, gemeenteraad en hogere overheid.
Artikel 57§3,5° van het Gemeentedecreet stelt dat het college van burgemeester en schepenen bevoegd is voor het vaststellen van de wijze van gunning en de voorwaarden van overheidsopdrachten als het gaat om een opdracht van dagelijks bestuur.
Met het gemeenteraadsbesluit van 25 juni 2007, jaarnummer 1521, besliste de gemeenteraad welke opdrachten voor werken, leveringen en diensten kunnen beschouwd worden als opdrachten van dagelijks bestuur.
Voor het verhakselen en composteren van snoeihout is de aankoop van hakselaars noodzakelijk.Het huidige contract voor het leveren van mobiele hakselaars ten behoeve van de verschillende stedelijke bedrijfseenheden loopt ten einde. Een aantal oudere toestellen zijn tevens aan vervanging toe. De gemeenschappelijke aankoopcentrale stelt voor om voor deze aankopen een nieuw raamcontract op te maken en hiervoor een algemene offerteaanvraag uit te schrijven.
De stad Antwerpen zal overeenkomstig artikel 15 van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten en bepaalde opdrachten voor werken, leveringen en diensten voor prestaties die het voorwerp van deze opdracht uitmaken tevens kunnen optreden als aankoopcentrale voor:
De offertes zullen worden afgetoetst op volgende uitsluitingsgronden.
Door een offerte in te dienen voor deze opdracht verklaart de inschrijver zich niet in een toestand van uitsluting te bevinden, zoals bedoeld in het KB van 8 januari 1996 betreffende de overheidsopdrachten voor aaneming van werken, leveringen en diensten en concessies voor openbare werken:
Uitsluitingsgronden zijn:
1) in staat van faillissement of van vereffening te verkeren, zijn werkzaamheden te hebben gestaakt of een gerechtelijk akkoord te hebben bekomen, of in een overeenstemmende toestand te verkeren als gevolg van een gelijkaardige procedure die bestaat in andere nationale wetgevingen en reglementeringen;
2) aangifte te hebben gedaan van zijn faillissement, een procedure van vereffening of een gerechtelijk akkoord aanhangig te hebben of een gelijkaardige procedure lopende te hebben bestaande in andere nationale wetgevingen en reglementeringen;
3) niet in orde te zijn met de sociale (sociale zekerheid) en fiscale verplichtingen (directe belastingen en BTW);
4) bij een vonnis dat in kracht van gewijsde is gegaan veroordeeld geweest zijn voor een misdrijf dat de beroepsmoraal aantast;
Een veroordeling bij vonnis wegens niet-naleving van de milieu- en sociale wetgeving wordt beschouwd worden als een overtreding die de professionele integriteit aantast welke het mogelijk maakt de betrokken partij uit te sluiten;
5) bij de beroepsuitoefening een ernstige fout te hebben begaan;
6) in ernstige mate schuldig te zijn aan het afleggen van valse verklaringen bij het verstrekken van inlichtingen.
De opdracht wordt gegund aan de leverancier die voor het bestuur de economisch meest voordelige regelmatige offerte heeft ingediend rekeninghoudend met het volgende gunningscriterium:
1. Inschrijvingsbedrag: 40 punten;
2. Technisch Kwaliteit : 40 punten;
3. Garantiebepalingen: 10 punten; 4. Leveringstermijn: 10 punten.
In toepassing van het artikel 13 van de wet van 24 december 1993 betreffende de wet overheidsopdrachten, zal deze opdracht gegund worden bij algemene offerteaanvraag.
In toepassing van het artikel 115 van het Koninklijk Besluit van 8 januari 1996 worden de ingediende offertes beoordeeld aan de hand van de vermelde gunningscriteria.
Het college:
Het college neemt kennis van volgende timingtabel:
| Actie | Datum |
| Goedkeuring bestek en procedure | 25 november 2011 |
| Publicatie | 29 november 2011 |
| Aanbesteding | 13 januari 2012 |
| Gunning | 27 januari 2012 |
| Versturen brieven niet gunning | 2 februari 2012 |
| Versturen brieven gunning | 2 februari 2012 |
De stadsontvanger verleent zijn visum voor de volgende dienstjaren en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Leveren van mobiele hakselaars voor 2012, 2013 2014 en 2015 |
budgetplaats: 5141500000 budgetpositie: 231 functiegebied:BUBA150102A00000 subsidie: SUB_NR budgetperiode: 1200, 1300, 1400 en 1500 mits goedkeuring van de budgetten door college, gemeenteraad en hogere overheid |
ATB bon 10036257 |