Artikel 57 §3, 4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college van burgemeester en schepenen bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.
Het college gaf op 2 december 2005 (jaarnummer 13914) opdracht aan Digipolis om de automatische toeganscontrole te realiseren op de containerparken van stad Antwerpen. De uitvoering van deze opdracht werd door Digipolis gegund aan de firma Aloatec Ident Systems, Vaartlaan 20, 9800 Deinze. De firma Aloatec Ident Systems staat ook in voor het reguliere onderhoud van de automatische toegangscontrole.
De automatische toegangscontroles op de diverse containerparken worden regelmatig beschadigd door aanrijdingen of door vandalisme. Wanneer de daders niet gekend zijn en de schade niet verhaald kan worden via de tussenkomst van een verzekeringsmaatschappij, vallen de herstellingskosten volledig ten laste van de stad Antwerpen. Dergelijke herstellingen vallen niet onder het onderhoudscontract.
De bedrijfseenheid stads- en buurtonderhoud/financiën vraagt goedkeuring van onderstaande bestelbon zodat facturen met betrekking tot de herstelling van automatische toegangscontroles, betaald kunnen worden.
Dienstnota 'bestellen en betalen in de stad'
| Bonnummer | Firma | Omschrijving | Bedrag in euro inclusief btw |
| 4005019165 |
Aloatec Ident Systems |
interventie toegangscontrole op containerparken | 20.766,17 |
De stadsontvanger verleent zijn visum voor het huidige dienstjaar en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag in euro | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Aloatec Ident Systems |
20.766,17 |
budgetplaats: 5142500000 |
4005019165 |