Terug

2011_CBS_15086 - Gemeenschappelijk financieel platform (GFP) - Cultuur, sport en jeugd - sport - bestelbon - Normale bestellingen op exploitatiebudget voor een bedrag van 5.500 EUR tot en met 22.000 EUR zonder btw per bestelbon. Bestelbon Provincie Antwerpen. - Goedkeuring

college van burgemeester en schepenen
vr 04/11/2011 - 09:00 digitaal
Goedgekeurd

Samenstelling

Aanwezig

Patrick Janssens, burgemeester; Robert Voorhamme, schepen; Philip Heylen, schepen; Ludo Van Campenhout, schepen; Marc Van Peel, schepen; Luc Bungeneers, schepen; Monica De Coninck, schepen; Roel Verhaert, stadssecretaris

Afwezig

Guy Lauwers, schepen; Leen Verbist, schepen; Eddy Baelemans, korpschef

Secretaris

Roel Verhaert, stadssecretaris

Voorzitter

Patrick Janssens, burgemeester
2011_CBS_15086 - Gemeenschappelijk financieel platform (GFP) - Cultuur, sport en jeugd - sport - bestelbon - Normale bestellingen op exploitatiebudget voor een bedrag van 5.500 EUR tot en met 22.000 EUR zonder btw per bestelbon. Bestelbon Provincie Antwerpen. - Goedkeuring 2011_CBS_15086 - Gemeenschappelijk financieel platform (GFP) - Cultuur, sport en jeugd - sport - bestelbon - Normale bestellingen op exploitatiebudget voor een bedrag van 5.500 EUR tot en met 22.000 EUR zonder btw per bestelbon. Bestelbon Provincie Antwerpen. - Goedkeuring

Motivering

Regelgeving: bevoegdheid

Artikel 57 §3,4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.

Aanleiding en context

Op 21 augustus 1997 (jaarnummer 11150) gaf het college aan de centrale aankoopdienst toelating om bestellingen tussen 200.000 BEF tot 800.000 BEF op de gewone dienst en bestellingen op de buitengewone dienst onder 200.000 BEF gebundeld per wekelijkse lijst door het college te laten goedkeuren.
Op 19 december 2008 (jaarnummer 17254) besloot het college om te starten met een samenwerking tussen stad en OCMW op het vlak van aankoop.
Op 24 maart 2010 (jaarnummer 200) besloot het managementteam aan het college voor te stellen om de gemeenschappelijke aankoopcentrale operationeel onder te brengen binnen het OCMW.
De bedrijven en diensten van de stad zijn sturend voor het volledige proces van de opvolging en goedkeuring van de bestellingen via de contracten. Indien een bestelling via een gekend contract in GFP aanleiding geeft tot het aanmaken van een collegebesluit ter goedkeuring, zal dit ook door het bestellende bedrijf of de bestellende dienst dienen te gebeuren. Enkel wanneer een bestek moet opgemaakt worden, komt de gemeenschappelijke aankoopcentrale tussen.

Argumentatie

Dienstnota “Bestellen en betalen binnen de stad” bepaalt dat voor normale bestellingen tussen 5.500 EUR en 22.000 EUR exclusief btw op het exploitatiebudget de betreffende bestelbons - met uitzondering van correctiebestellingen - op lijst mogen worden verzameld door de bedrijven of diensten. Het college keurt als budgethouder deze lijsten goed.

Beleidsdoelstellingen

In Antwerpen plaatsen we de sportinfrastructuur op de Europese kaart
In Antwerpen is er voldoende sportinfrastructuur.
De achterstand inzake sportinfrastructuur ten opzichte van de gedetecteerde behoefte en de norm uit het Vlaamse behoefteonderzoek ‘Sportinfrastructur’ is maximaal weggewerkt.

Besluit

Het college van burgemeester en schepenen beslist:

Artikel 1

Het college keurt bestelbon 4005019349 goed.

Artikel 2

De stadsontvanger verleent zijn visum voor het huidige dienstjaar en regelt de financiële aspecten als volgt:

Omschrijving Bedrag Boekingsadres Bestelbon
Provincie Antwerpen
Provinciaal instituut voor hygiëne
Kronenburgstraat 45
2000 Antwerpen
ondernemingsnummer: 0207 725 597
rekeningnummer: BE57 7775 9887 3935
analyse opdrachten stedelijke zwembaden
22.000 EUR budgetplaats: 5113500000
budgetpositie: 613
functiegebied: SDCS010101A00000
subsidie: SUB_NR
fonds: INTERN
begrotingsprogramma: 510130740
budgetperiode: 1100
4005019349